BBC: 57 kinderen in Gaza door hoofd of borst doodgeschoten, onder wie Layan (2) en Mira (6)
Sinds het begin van de oorlog in Gaza heeft het Israëlische leger (IDF) minstens 57 Palestijnse kinderen neergeschoten in het hoofd of de borst, zo blijkt uit een onderzoek van BBC. Twee jonge meisjes, Layan (2) en Mira (6), zijn ook slachtoffers. Ze sta
16
Reacties
67 reactiesVerschrikkelijk dat er onschuldige kinderen het slachtoffer worden van deze waanzin!!!
En het had voorkomen kunnen worden door hamas e.d. , door Israël of door andere landen die kinderen, niet strijdenden in zijn algemeenheid in veiligheid hadden gebracht.
Dat klopt inderdaad. . . . Hmas is de veroorzaker van deze shitzooi. . .
Mee eens, ze hadden in veiligheid gebracht moeten worden in de omringende landen, met hun moeders.
Primair hamas, maar anderen hadden ook het heft in handen kunnen nemen.
Door hun eigen bevolking te offeren?
Nee om ze uit de brand te helpen.
Volgens mij zijn ze daar druk mee bezig. . . Echter, in en in triest dat de onschuldige kinderen slachtoffer worden.
Nee , dat is het juist het probleem , niemand heeft de moeite gedaan om de kinderen te isoleren , buiten het strijdgewoel te houden of dat nou in de Gazastrook was of Israël proper, de Golanhoogte, een buurland of een ander land.
Lekker belangrijk wie het conflict veroorzaakt zou hebben. Waar twee vechten ...
.
De vraag is nu eerst wie het gaat stoppen en hoe. Israël claimt slechts terreur te bestrijden (dat Egypte had gewaarschuwd voor de aanslag in oktober en hier niks mee werd gedaan en Netanyahu in allerlei schandalen is verwikkeld, moeten we maar even vergeten blijkbaar) maar wereldwijd groeit de afkeer van Israël alleen maar door de manier waarop ze dat doen.
.
Ze moeten toch ook wel inzien dat dit net zo goed funest is voor het voortbestaan van Israël op de lange termijn? Steeds meer landen trekken hun steun in en zonder die steun is er geen toekomst voor het land. Want mythes over de David die in zijn eentje tegen Goliath opstaat, zijn slechts dat: mythes.
De koning van Jordanië had toegezegd om 2000 kinderen op te nemen.
Of hij dit inderdaad heeft gedaan heb ik nog nergens kunnen lezen.
Dat schiet lekker op zeg.....
En natuurlijk wordt er van alles aan gedaan om de schuld bij de israeli's weg te halen.
Vergeten ze 1 klein dingetje.
Schoten door het hoofd of borst zijn gerichte en bewuste schoten.
Dus heel bewust gedaan.
Beetje erg moeilijk als de nazi's de grenzen afgesloten hebben.
Het is niet gezegd dat alleen Joden kunnen mikken ook Arabieren kunnen dat.
Ja, ze doen zich heel groot voor in hun woorden, maar in daden, ho maar.
Als je het vergelijkt met Oekraïne die in het begin van de oorlog daar, wel hun kinderen met moeders in veiligheid brachten, o a in Nederland, komen de islamitische buurlanden er heel bekaaid af.
,
Heb je last van je nazi complex, dat je dat er elke keer bij haalt ?
Je kan niet verwachten dat Israël op zijn handen gaat zitten als 1200 van zijn inwoners vermoord worden, alleen zou het strijder vs strijder moeten zijn , helaas hebben de Gazanen en Israëlieten deze erecode (niet helemaal) omarmd.
Nee hoor.
Identieke werkwijzen en denkbeelden verdienen ook dezelfde kwalificaties.
Mogelijk wilden ze wat hamasstirjders uitschakelen en gebruikten (misbruikten!!!) deze laffe ratten de kinderen als menselijk schild voor hun verrotte koppen. . .Klopt, je zou verwachten dat ze hun superieure inlichtingen organisaties en strijders ingezet zouden hebben om de gijzelaars en schuldigen te traceren.
Helaas hebben ze voor een andere weg gekozen zodat ze nu zo langzamerhand de naam schurkenstaat verdienen.
Zie hier de veroorzakers van deze ellende. . . .https://www.telegraaf.nl/buitenland/live-hamas-zet-israel-onder-druk-met-video-van-ondervoede-gijzelaar/81190006.html
Je kunt je niet eeuwig blijven verschuilen achter Hamas.
Ja, dat het etterbakken zijn die het leven niet verdienen weten we allemaal. De vraag is hoe je ze om zeep helpt zonder dat je dozijnen kinderen doodschiet. Als Israël je zo aan het hart gaat zou je alleen al voor de vorm hier tegen moeten zijn, want het brengt ze niks goeds.
Ook dat is mogelijk maar dat maakt zo'n hoofdschot sowieso een oorlogsmisdaad..
Die ontzettend heldhaftige schutter heeft dan geheel bewust geschoten.
Jawel hoor!!! Zij hebben de sleutel in handen voor vrede. . . Zolang zij de gijzelaars niet vrij laten en hun wapens neerleggen, blijf ik vierkant achter Israel staan. . .
Op de glijbaan...
@21Dan zouden ze inderdaad heel erg superieur zijn om in die onoverzichtelijke kluwen daar precies alle (tien)duizenden hamas strijders te elimineren zonder " collateral damage".
Misschien kan je een paar weekjes helpen?
Kindjes doden is niet zo gevaarlijk, helemaal als je de focus leg op de jonger als 5 groep.
Tuurlijk. . . Je kijkt teveel ouderwetse Amerikaanse helden-films.
Vraag dat maar aan de Gazanen zelf. . . Die zijn er verrekte handig in.
Dus wat betreft lafheid pas je er precies tussen.
Oh? En jij denkt dat ik zomaar onschuldige kinderen wil vermoorden? Lekker figuur ben je, Snor
Je vindt het wel ok dat de helden van het idf het doen.
Dus ik verwacht niet dat je er veel problemen mee zou hebben.
Je ziet ze toch niet als menselijk.
Je lijkt met je schrijven op een gifvat.
Als de haat tegen joden en Israël zo diep zit, kan je misschien beter afreizen om je daar voor de Gaza kinderen in te zetten.
Ze zullen je met open armen ontvangen denk ik.
NEE!!!! Lul niet zo dom!! Dat hamas mensen misbruikt als menselijk schild in een guerrilla-oorlog, tussen gebouwen en puinzooi, is heel wat anders dan wat "prijsschieten op een fraai aangelegde schietbaan" wat jij voor ogen hebt. . .
Nog maar een keer dan.
https://www.rtl.nl/nieuws/buitenland/artikel/5510643/israel-gaza-leger-militairen-menselijk-schild
Vandaar dat ik dit artikel geplaatst heb. . . Ik vind het afgrijselijk voor de onschuldige slachtoffers. . . En ja!!! Ik blijf het ook verschrikkelijk voor Israel vinden.
Nog maar een keer dan.https://www.zoeklicht.nl/nieuws/hamas-bestookt-ziekenhuis-en-gebruikt-mensen-als-schild
Wat een zieke "mensen" hangen er op dit draadje rond;
"mensen", of feitelijk ONmensen, die het maar vergoelijken, normaal vinden of zelfs toejuichen dat een compleet volk wordt uitgemoord, kinderen door hun hoofd en/of borst geschoten worden en dingen gaan roepen in de trant van "eigen schuld dat dat volk uitgemoord wordt en dat die kinderen geëxecuteerd zijn"!
>>
Als jezelf niet ziet hoe ziek je bent als je een genocide probeert te ontkennen/vergoelijken of zelfs aanmoedigen/toejuichen, BEN je geen mens meer in mijn ogen, maar erger dan een beest!
Na Hamas staat er weer een andere terroristische organisatie klaar om het stokje van vernietiging van Israël over te nemen.
IS is zich al aan het hergroeperen.
En jij staat met stip op 1.
Flikker toch een eind op. . . . Het is daar een grote verschrikkelijke bende. Een smerige oorlog. . . In en in triest.Maar je mag van jou en nog een zooitje linkse wegkijkers vooral niks zeggen over de veroorzakers van deze chaos.
Maak je maar niet druk, er zitten hier gewoon een stel professionele extreem linkse provocateurs tussen.
Jullie hebben gelijk dat jullie je aangesproken voelen!
Nah, da's onzin. Wat ik al schreef: je kunt niet eeuwig naar Hamas blijven wijzen als die kogels uit een IDF geweer kwamen. Het lijkt er meer op dat jij degene bent die niks wil horen over een Israëlische regering die misschien te ver gaat.
"Als de Arabieren hun wapens neerleggen, zal er vrede zijn. Als Israël zijn wapens neerlegt, zal er geen Israël meer zijn."*Golda Meir
& Wat schreven jullie op dit forum, hoe waren jullie reactie's begin oktober 2023, na die laffe smerige aanval vanuit Gaza? Waren jullie toen ook zo verontwaardigd?
Ach, dat is toch allemaal dom gelul van een stel terroristen met een minderwaardigheidscomplex. Een bom hier, een bus daar... zwaar kut, maar daarmee vernietigen ze Israël niet. De enige die de potentie had zou Iran zijn als ze een atoombom weten te fabriceren. Maar zelfs die schat ik slimmer in dan dat.
Dus ik val niet voor dat 'de vernietiging van Israël'. Da's allemaal grootspraak van de muis tegen de olifant.
Deze van Golda is ook legendarisch:.
"We zullen pas vrede hebben in het Midden-Oosten als de Arabieren meer van hun kinderen houden dan dat ze ons haten."
Ja, en dan dansen de Hamas volgelingen hier openlijk door de straten, en vieren ze in de islamitische wereld feest.
Och, 'n bommetje hier. . . 'n busje daar. . . Niks aan de hand hoor!https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_aanslagen_in_Isra%C3%ABl
Op zijn zachts gezegd een hele naïeve en gevaarlijke gedachtengang die je daar op na houdt.
Kati, ben jij het?
"Wat schreven jullie op dit forum, hoe waren jullie reactie's begin oktober 2023"
Volgens mij was dit forum toen niet in de lucht, wel?
>
Dat gezegd hebbende, denk ik niet (en dat heb ik hier al vaker gezegd) dat er iemand met meer dan 2 werkende hersencellen is, die terreur goedkeurt of toejuicht;
niet de terreur van Hamas, en ook niet de terreur van de extreemrechtse Israëlische regering van Netanyahu die nergens anders over gaat dan zijn eigen politieke- en juridische lijfsbehoud.
Daarvoor verkoopt hij zijn ziel aan extreemrechtse politieke partijen zonder zich ook maar 1 seconde te bekommeren om de gijzelaars, om zijn eigen soldaten of om onschuldige slachtoffers aan Palestijnse kant.
>
Zoals je uit mijn nick had kunnen opmaken, wens ik Israël, het volk van God, alle goeds toe.
Een genocidale extreemrechtse regering betekent echter niets goeds voor Israël.
Sja, nou probeer je het weer. Ik heb al geschreven wat er met Hamas dient te gebeuren.
Dit kan ik oprecht waarderen. . .
En jij denkt dat Israël daar vanaf komt op deze manier?
Graag gedaan.
Dit is oprecht wat ik denk en voel.
Ik hoop, dat deze smerige oorlog heel gauw voorbij is en dat de Israeliërs en Gazaanse bevolking vreedzaam samen verder kunnen leven. . .
Zie mijn reactie onder . . . . Ik gooi er nog maar een mooie quote van Golda Meir tegenaan. . . "We zullen pas vrede hebben in het Midden-Oosten als de Arabieren meer van hun kinderen houden dan dat ze ons haten."
Nah, het voorkomt dat je wordt meegesleept in foute 'oplossingen'. Israël vernietigen, pff. Gelul. Terrorisme ja, onveiligheid ja, maar daar doen ze geen ruk aan op deze manier. Ze maken het alleen maar onveiliger. Een cynicus zou denken: ze moeten nu wel gaan voor de totale vernietiging, want ze kweken terroristen bij het leven (mits ze niet verhongeren of jong worden doodgeschoten).
Kijk..., zo kan het dus ook gewoon :-)
NethNyahu en vooral Gvir doen er alles aan om antisemitime , populair te maken. Dat geldt niet Alleen voor Gaza ook op de Westbank zijn deze fascisten bezig zich grond toeteeigenen die niet aan hun behoord.
Er isnet als op7/10 geen enkele reden meer om weg te kijken. Deze Israelische regering is verantwoordelijk voor genocide,
Iemand heeft op die kinderen gemikt, en dat heeft niks met aanstichters enzo te maken. Dat is niet recht te praten.
Deze kinderen waren in 2006 voor hun geboorte al ten dode opgeschreven toen hun ouders een regering kozen die Israel wilde aanvallen en uitroeien.
https://www.hln.be/buitenland/hamas-martelt-demonstrant-dood-en-dropt-lichaam-voor-ouderlijke-woning-dit-is-de-straf-voor-wie-zich-tegen-hamas-keert~af331d96/
En volgens welke bewijzen heeft de bbc dat kunnen vaststellen? Staat in het ad, namelijk door ooggetuigen. En die ooggetuigen zullen allemaal de waarheid spreken? Lijkt me wel heel makkelijk om op die wijze tot bewijsvoering te komen. Reken maar dat geen enkele gazaan a decharge gaat getuigen. Doen ze dat dan weet hamas hen wel te vinden. Hier een kleine onderbouwing: