3 maanden geleden door chouffleur
Dit complete draadje bestaat hoofdzakelijk uit scheldkannonades vanuit Links op Trump.
Kom op beste wereldverbeteraars dat kunnen jullie beter.
Wat een zielige toestand. Geef gewoon je verlies toe en zoek echte argumenten.
@201
Dat lijkt mij een prima argument om niet op dit soort draadjes te reageren.
Men kan gewoon asiel aanvragen bij de officiële grenspost.
Dus wat is daar fout aan?
@204
Daarmee respecteert die oranje bully de rechten Zijn land dus absoluut niet.
Uit het artikel, quote
Volgens mensenrechtenorganisaties is zijn beleid onwettig, omdat de Amerikaanse wet iedereen die zich in de VS bevindt, of die aankomt in de VS het recht biedt om asiel aan te vragen, ongeacht hoe ze het land binnengekomen zijn.
Het is dus een Amerikaanse wet die aan zijn laars gelapt wordt.
** gebruiker verwijderd **
@209
Je snapt toch wel dat het draadje over US of A gaat toch?
Waarom mensen tegen die bully trappen? Omdat hij zelfs de Amerikaanse grondwet niet respecteerd.
In the national anthem wordt ieder deel van het volkslied afgesloten met "O'er the land of the free and the home of the brave"
Die bully zingt het ook, maar meent er geen flikker van. Hij zingt het met twee opgestoken middelvingers naar the founding fathers.
Daarom trap ik tegen die bully. Tegen hem die ook maar een greintje respect voor de states ontbeerd.
Het rechts op asiel staat in verschillende landen onder druk. Niet omdat burgers in die landen vreemdelingenhaters zouden zijn. Dat zijn ze net zo min als vroeger, toen het asielrecht geen problemen opleverde.
Het asielrecht in zijn huidige vorm staat onder druk door grootschalige asielfraude. Door het misbruik dat asielzoekers, politici en NGO's ervan maken om immigratiepolitiek te voeren die volgens de wetten van hun land verboden is.
Het asielrecht is inmiddels zodanig opgerekt dat het ongeloofwaardig is en van het vreemdelingenrecht een dode letter heeft gemaakt. Voor de belangengroepen een hemel op aarde, maar de burger laat je zien dat de politiek volkomen willekeurig omgaat met de Wet.
Voeg erbij eigen burgers die voor kleine vergrijpen zwaar worden beboet of bestraft, terwijl het OM stelselmatig misdrijven en misdaden van asielzoekers seponeert om te voorkomen dat negatieve statistische feiten neerslaan en het draagvlak verkruimelt nu razendsnel.
Links Nederland moet kijken naar de grote financiële en carrièrematige belangen die de eigen mensen bij immigratie en asiel hebben. In plaats van anderen verwijten te maken.
** gebruiker verwijderd **
Uitspraak dr. Gorka:"Trump is kryptonite to political correctness."
En daarmee is alles gezegd, Trump doet niet mee aan het toneelstuk van de swamp (glimlachen voor de camera en daar zaken zeggen die je ergens anders weer glashard ontkent)
Trump breekt dat hele gebeuren af en dat valt maar moeilijk te accepteren voor al die links liberalen, pussies en sjw's die in een fanta wereld leven.
@140
Er is maar 1 antwoord voor je. Obama! .. De strijd die vooraf ging aan de verkiezingen en de media die alles opblaast wat ze maar kunnen. Ook Obama als een messias behandelen. Het was in die tijd al duidelijk hoe verdeeld de boel was. Trump stapte er middenin, En hij heeft de linkse overheersing ontmaskert. Hij weet voldoende de boel te stoken waarbij het masker afvalt van de linkse manipulatieve misdadigers die zichzelf de hemel in prijzen. Het feit dat Trump de verkiezingen won en zichzelf in stand houdt me de midterms is een teken aan de wand dat de ogen open gaan ten aanzien van het verwoestende effect van links.
De SJW en de politiek correcte doctrine blijven zelf de boel opzwepen. Trump is verkozen tot president op een democratische wijze. De media heeft hem continue belaagd, wellicht om de opinie te beïnvloeden. Ze waren zo gelukkig toen ze Obama hadden, maar met Trump worden allerlei beschuldigingen de ether in geflikkerd en .... Ik heb nog geen bewijs gezien. Niets wat ook maar enigszins schokkend is, anders dan een stel SJW schreeuwers die niet met hun tere zieltjes overweg kunnen.
WOI
https://www.cbsnews.com/news/trump-world-leaders-mark-100-years-since-end-of-world-war-i/
Trump is dus aanwezig. Macron maakt nog even van de gelegenheid gebruik om Trump een steek onder de gordel te geven. De vieze linkse tactiek om van rechts altijd maar de slechterik te maken. Macron benoemt niet wat de EU doet met de landen. Waar zijn de referenda, waar is de keuze bvan de burger. De EU is opgelegd. We mogen kiezen, maar niet dat ze ontbonden wordt. Dat is het nationalisme en dictatuur wat de EU aanhangt. En dat benoem je niet, want dat wil je wellicht niet horen/zien.
En dat het hem niet deert dat er mensen vermoord worden me tdie aanslagen...Trump is geen overgevoelige SJW idioot, maar dat het hem geen zak uitmaakt is onzin. Hij komt juist op voor de burgers door de criminelen an de zuidgrens tegen te houden en hun drugkartels die veel meer slachtoffers eisen dan deze schietpartijen. Hij spreekt zich uit over het die incidenten, maar men loopt te schreeuwen dat links als heilige verklaart moet worden en rechts veroordeeld moet worden. De media maakt wel even uit dat Trump de schuldige is, terwijl zij zelf de communicatie doet en probeert de opinie te beïnvloeden. Daar war de media gewoon hun mond moet houden en geen spraakbuis is van de bevolking, stelt ze zich wel zo op. Het is een opiniestrijd die we hier op NK ook zien. het wordt er nooit beter op.
Trump is geen heilige, zoals Obama werd afgeschilderd. Toch krijgt hij meer gedaan voor Amerika dan menig president. En de rest van de wereld moet hun klaploperij eens bijstellen en zich ook voor de burgers opstellen i.p.v het overduidelijk faciliteren van een clubje elite die de macht naar zich toer wil halen.
@215 En anderen noemen hem een kanker die men beter diep weg kan snijden.
@220
Dat is ook voor iedereen mogelijk (asiel aanvragen), verder is het voor iedereen mogelijk om als immigrant naar de vs te gaan, wel netjes, zoals het hoort, gewoon aanvragen.
Ilegaal de grens overschrijden, illegaal in het land blijven, illegaal stemmen, dat is wat links /democraten/ pussies willen (nog steeds) en dat is nu passé en terecht.
@223 nee dat is niet wat anderen willen, Obama heeft heel veel mensen uitgezet.
Je mag illegaal de grens oversteken niet koppelen aan een asiel aanvraag.
Daar gaat uw held de mist mee in.
Trouwens Trump de ondernemer is altijd heel blij geweest met al die illegalen.
@221 @222
Nou nee, de linkse fake news media draaien nu al een jaartje of twee alle woorden en daden van Trump om, proberen om hem van alles te beschuldigen (het hele npc rijtje 'racist, fascist ...'.
Trump is heel consistent, voert uit wat hij tijdens de verkiezingen al beloofd heeft.
En nu bij de mid terms heeft ie beloofd wat te gaan doen aan de illegalen, de aanwezige illegalen (en bijbehorende zaken als verkiezingsfraude) en de would be illegalen.
Mooi.
@230 Nee hoor , je mag niet altijd een grens oversteken.
@230
Hilarisch, de onzin waar je aan vast houdt.
Je mag geen enkele grens illegaal overschrijden, je hebt je te melden bij een grensovergang.
Illegaal overschrijden van de grens leidt in de VS tot 'criminal and civil charges', staat al jaren in de (grens)wet van de VS.
@233 niet als je vervolgens netjes asiel aanvraagt.
Leer nou eens het verschil daartussen.
De amerikaanse wet zegt dat je asiel mag aanvragen zodra je een voet op Amerikaanse bodem zet. Nergens staat dat dat alleen bij een grenspost mag.
Dan had men als die Cubanen ook direkt moeten oppakken toen die aan de stranden van Florida kwamen.
@232
Je leest te veel fake news.
Whitaker is niet de opvolger van Sessions, Whitaker is plaatsvervangend AG en hij blijft dat tot er een nieuwe AG voorgedragen wordt door Trump en dat mag iets van ca. 200 dagen zo blijven.
Daarom hoeft Whitaker ook niet door een nominatie proces en hoeft zich al zeker niet terug te trekken van enig onderzoek.
@214
Een migrantenstop voor een aanstormende meute van 5000 zuid-amerikanen. 5000 personen op een vevolking van bijna 400.000.000 ? dat is meer dan verwaarloosbaar klein.
Er sterven per dag meer mensen in de states dan dat er nu dus door die 5000 bij zouden komen.
** gebruiker verwijderd **
@241
Het gaat niet om 1 karavaan met een paar duizend mensen, het gaat om een gebeuren dat al jaren aan de gang is, een gebeuren waarbij nu al minstens 12 miljoen illegalen in de VS zijn, een gebeuren waarbij soms 50.000 mensen per maand illegaal de grens overgingen.
Hier Levin over het smerig spel van de democraten (ook wbt. Whitaker) : https://www.youtube.com/watch?v=wmThx0XF6Sw
** gebruiker verwijderd **
1 dag geleden door Nu.nl
14 uur geleden door dloops
9 uur geleden door WijzeDwaas
10 uur geleden door Crezee
1 dag geleden door Inter
minder dan een minuut geleden door Mac Benac
minder dan een minuut geleden door Yisrael
minder dan een minuut geleden door Wylde Gjert
1 minuut geleden door xtremy
1 minuut geleden door Mrs. K