Moskee in strijd met regels: Barendrecht grijpt in - NieuwRechts.nl
Een nieuw islamitisch centrum in Barendrecht is in korte tijd uitgegroeid tot een lokaal twistpunt. Waar het Islamitisch Centrum Barendrecht (ICB) hoopte op een plek van gebed, dreigt nu een dwangsom
5
Reacties
21 reactiesAltijd gesodemieter met die gasten. Flikker op naar een of andere zandbak hier ver vandaan.
Overal waar moslims bijeen komen loopt het spaak.
Ze maken hun eigen wetten en gaan net zolang door met drammen en tegen het Nederlandse recht aan te schoppen totdat ze hun zin krijgen.
Waarschijnlijk hebben hun eigen juristen (studenten in het recht ) al precies uit gezocht tot hoever ze kunnen gaan.
En zo ondermijnen ze het hele rechtstelsel, door het oprekken van wetten en regels ten behoeve van hun eigen kalifaat in Nederland.
Ze pakken alle lustten en laten de lastten over aan Nederland.
Kan ook goed dat de moslims achter al die seksuele intimidatie op facebook en instagram zitten. Mja... De EU kan er geen genoeg van krijgen. Jonge meisjes zijn het slachtoffer.
Dan maar een pand in het centrum aankopen? Waar hij nu gedacht is, geen parkeeroverlast, geen veronderstelde daling in waarde voor koophuizen, geen gebedsoproep in een woonwijk. De Barendrechters krijgen nog spijt als het niet doorgaat.
Het is een bedrijven terrein , ook een kerk of ander gebedshuis mag niet.Zo staat dat in bestemmingsplan.
Dan maar elders in het dorp dus.
Vind je t niet vreemd dat er niet eerst naar t bestemmingsplan wordt gekeken voor je eenpand koopt ?
Een makelaar of verkopende partij heeft normaal gesproken de plicht om toe te lichten wat je met het pand mag doen en wat niet. Als dat gedaan is dan moet je niet vreemd opkijken dat als je dat negeert dat er opgetreden wordt.De details over dit islamitisch centrum ken ik verder niet.
Barendrecht is een christelijk dorp en een islamitisch centrum ziet zo'n gemeenschap niet zitten. Toch komt zo'n centrum er, of het nu op dat industrieterreintje is of elders in Barendrecht.
Nergens in het artikel staat dat dit pand eigendom is van de moslims gemeenschap.
Als het gehuurd is, kan de eigenaar gewoon de huur opzeggen, en kunnen de moslims weer bidden inde moskeeën in Rotterdam.
Uit het artikel:
“
Het centrum was bedoeld als laagdrempelige ontmoetingsruimte voor gelovigen én buurtbewoners. “Een plek voor thee, gesprek en bezinning,” aldus de initiatiefnemers. Maar door het gemeentelijke optreden lijkt de gemeenschap opnieuw aangewezen op Rotterdam, waar nu veel Barendrechtse moslims naartoe uitwijken.“
Er moeten dus veel scherpere voorwaarden worden geschapen om ongewenste activiteiten te kunnen weren dan wel te stoppen. Straks barst de bom en dan heb je helemaal de poppen aan het dansen. Moet toch met het huidige kabinet iets te bedenken zijn dat je niet zomaar ieder gebouw kunt om toveren tot een of andere tempel waar alleen maar overlast van komt.
Het pand wordt in delen gekocht. Er is echter nooit een vergunnung aangevraagd voor de activiteiten begrijp ik.
Misschien een troost voor je dat veel kerken de deuren sluiten.
Waar slaat dit nu weer op ?
Andere groepen zouden geen kans maken om eigenhandig alle wetten en regels rondom het bestemmingsplan zelf te wijzigen.
Moslims wel, die doen het gewoon zodra ze de sleutel in handen hebben.
Onzin Ze moeten gewoon, net als iedereen, een vergunning aanvragen.
Doen ze dus niet, ze huren dus een gebouw, en maken er zelfstandig een moskee van.
Ze zetten de slachtofferkaart en de racisme kaart in, en hoppa, ze hebben een moskee.
Ben wel heel benieuwd hoeveel ze kwijt zijn aan huur en straks de koop.
Gewoon de discussie volgen Marrie.
Slaat ook weer nergens op, net zoals .
Voorlopig liggen de activiteiten stil en is het aan de rechter hoe dit verder gaat.
Moslims trekken zich er niks van aan, want ze waren al begonnen met bidden, terwijl ze hadden kunnen weten dat een gebouw op een bedrijventerrein valt in een bestemmingsplan.
Geen idee onder welke voorwaarden en afspraken dit pand verkocht is. De rechter heeft het woord.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.