IJmuidenaren gaan PVV stemmen: ‘We zijn het zat’ - NieuwRechts.nl
In de Zee- en Duinwijk, een naoorlogse arbeidersbuurt in IJmuiden, keert de stemming. Bewoners die jarenlang links stemden, stappen nu over naar PVV-leider Geert Wilders. Ze zeggen zich in de steek gelaten te voelen door de politiek en willen dat de instr
1

Reacties
1 reacties"Jerry, veertiger en geboren IJmuidenaar, volgt de politiek al jaren. Tot nu toe stemde hij SP, maar dit jaar kiest hij voor de PVV. “Dat is inmiddels net een azc,” zegt hij tegenover het AD, terwijl hij naar een flat wijst. “De mensen komen werkelijk overal vandaan. Irak, Iran, Oekraïne, Polen, Somalië, Syrië. Individueel allemaal prima mensen, dat is het niet. Maar de balans is zoek.”
-Die is zeker zoek.
-
"Hij ziet zijn buurt veranderen en voelt zich niet langer thuis. “Ik voel me een toerist in eigen land. De gemeente stopt iedereen hier, maar het is een keer genoeg. Ik verwacht niet dat Wilders alles oplost, maar wel dat hij de migratie gaat dimmen.”
-Ik denk er net zo over.
-
"De moord op de 17-jarige Lisa, waarvoor een asielzoeker werd opgepakt, was voor hem de doorslag. “Na die moord dacht ik: nu ben ik er klaar mee. Ik ga PVV stemmen.”
-De verdachte is een 22-jarige asielzoeker uit Afrika zonder ID en wegkijkend links probeerde de man in het algemeen als schuldige aan te wijzen 🤮