Oorlogsmisdaden: IDF vindt nog meer tunnels in ziekenhuizen in de Gazastrook
De uitbuiting van de burgerbevolking door Hamas kent geen grenzen.
6
De uitbuiting van de burgerbevolking door Hamas kent geen grenzen.
Reacties
10 reactiesZijn wel goeie bouwvakkers, die Palestijnse hamassers. . . Timmermans wil ze vast naar Nederland halen om hier een paar honderd-duizend woningen te laten bouwen. . .
Haha.
Is wel ontzettend knap.
Je zou verwachten dat die tunnels onder ziekenhuizen zouden zijn, niet in ziekenhuizen.
Dan zijn het gewoon gangen
Tuurlijk. . . In een normaal ziekenhuis liggen in de gangen wapens opgeslagen, zijn schuilplaatsen voor terroristen en worden onschuldige mensen tegen hun wil vastgehouden. Komaan, snor. . . zo onnozel ben je toch niet? Of is Snorrie je pseudoniem voor V.I. Derksen??
Je ben mazzel.
Ik zal niet meer twijfelen aan de berichten van Sam en Moos op het propaganda kanaal van het idf.
Daar zal Jordaniƫ niet blij mee zijn dat de Hamas monsters hun ziekenhuis misbruiken als opslagruimte voor wapentuig en raketten.
Zo zo, na twee jaar in Gaza te zijn nog steeds niet de volledige tunnelstructuur op het netvlies.
Kijk en daar ging onder meer al die subsidies van de eu, de vs, de vn en diverse m.o. landen naar toe. Duidelijker kan het niet dat ze op weg waren en nog zijn naar een volledige vernietiging van israel om dat land -met toestemming en onder gejuich van al die linkse en isamitische huichelaars hier in het westen- te vernietigen. Iets waar vele malen israel al mee te maken had. En even ter ondebouwing van de bedoeling van hamas c.s. hier nog een statement uit hun handvest: "Hamas heeft ernaar verlangd Allah's belofte ten uitvoer te leggen, hoeveel tijd dat ook kost. Mohammed ... zei: "De dag des oordeels zal niet komen, totdat de joden zich achter rotsen en bomen verstoppen, die zullen zeggen: 'O moslims, o Abdullah, achter mij zit een jood, kom hier en dood hem'."
Doe eens een voorstel hoe die dan wel in kaart kunnen worden gebracht.
Dat laat ik aan de Israƫlische Nobelprijs winnaars over. Wel vond ik dit,https://itinsights.nl/zakelijke-it/ontdek-hoe-israel-kosmische-straling-gebruikt-voor-verborgen-informatie/
https://www.jpost.com/israel-news/article-868984
Staat nog in de kinderschoenen.