Nederlandse herdenking terreuraanval Hamas: 'Diepe wonden nog steeds niet geheeld'
Herdenking van de terreuraanval op Israël op 7 oktober 2023 in Amsterdam. Nabestaanden, de Israëlische ambassadeur en Joodse organisaties komen samen in solidariteit.
7
Reacties
19 reactiesWie was niet bij die geheime herdenking van 7 oktober 2023, vanmorgen in Amsterdam? Burgemeester Femke Halsema natuurlijk niet. Weet je wie er ook niet was? De GroenLinkse vice-Kamervoorzitter Tom van der Lee.
https://x.com/Esther_Voet/status/1974860217105227782
Hij post de uitnodiging van vorig jaar. Bovendien heeft hij de datum verkeerd. Is hier nu iemand heel slecht aan het liegen?
Nadeeltje van een geheime bijeenkomst.
Dan zijn er heel veel mensen niet van op de hoogte.
"Wie was niet bij die geheime herdenking van 7 oktober 2023, vanmorgen in Amsterdam?"
LyodMorris,
Was het echt een geheime bijeenkomst en zo ja, is daar ergens een motivatie van te vinden?
Maar wie bedenkt zoiets eigenlijk?
De herdenking van 7 okt laten plaats vinden op 5 okt??
Dat dit in het geheim moet gebeuren bewijst toch wel hoe ziek dit land is vol linkse mafklappers die de voorkeur geven aan die vieze verkrachtende haatbaarden van Hamas.
"Maar wie bedenkt zoiets eigenlijk?
De herdenking van 7 okt laten plaats vinden op 5 okt??"
Snorrie,
Ik weet het niet. Vandaar ook mijn vraag aan LoydMorris of het echt een geheime bijeenkomst was en de motivatie erachter.
Ziek. . . doodziek is dit volk. . .
https://x.com/CIDI_nieuws/status/1974873577850806345
Kijk dit linkse gedrocht staan op de Isaac Israelbrug. . . Timmerfrans zal trots op dit figuur zijn. . .
https://x.com/RonnyNaftaniel/status/1974849873179738571
Vele duizenden Nederlanders die achter dit soort figuren aanlopen. . . Je zou je kapot moeten schamen. .
https://x.com/joods/status/1974836671133999426?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1974836671133999426%7Ctwgr%5E82160e96a894e461793cd67ba442c630d2cd4157%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.geenstijl.nl%2F
@& LoydMorris,
Hier schrik ik toch van. Toch zou ik ervoor willen pleiten hier niet tegen op te treden en toe te staan tijdens demonstraties. Enerzijds om gedoe en escalatie te voorkomen en anderszins afwegingen m.b.t. de vrijheid van meningsuiting plus dat het beter is om in beeld te hebben waar mogelijk extremisme zit. Als die groep mensen achter die bedreigend uitziende uiting ondergronds gaan dan heb je er als overheid die de gewone burger moet verdedigen minder grip op.
LoydMorris,In tegenstelling tot hetgeen ik in reactie #10 heb geschreven vind ik dit toch wel een stuk verder gaan, een grens over gaan. Destijds is een demonstrante veroordeeld vanwege de uiting (weet niet of het 100% letterlijk geciteerd is): "Als je Thierry ziet doe dan paf", Het lijkt me net als toen nu een zaak voor het OM om tot vervolging over te gaan. De uiting: "Palestijnen aan de macht, nazi's in de gracht" vind ik van vergelijkbaar 'niveau'.
Nederland laat zijn “ware kleur zien en horen”
Ze gaan voor Hamas de straat op.
Zeker. . . Daarom mag iedereen zien en ervaren wat voor volk we binnengehaald hebben en waar de grootste dwazen blind achteraan kuieren. Er komt een moment dat menigeen, die vandaag mee heeft lopen blèren er achterkomt dat ze de verkeerde kant kozen. . .
Paard van Troje, vakkundig geïnfiltreerd in onze samenleving met aanmoediging van Timmermans & Friends.
Vergeet dat fabeltje over 'de Russen komen' , de echt dreiging zijn de open grenzen..
Dat komt omdat 7 oktober dit jaar samenvalt met het Joodse Loofhuttenfeest.
AI Moderatie: Bevat antisemitische complottheorieën
AI Moderatie: Bevat antisemitische complottheorieën en generalisaties over Joden
Joen zijn van oudsher de grootste voortrekkers geweest van het multiculturalisme in Europa en de Westerse wereld. Nu zijn ze verbaasd dat het zich tegen hen keert...
Prof. Kevin MacDonald, Jewish Involvement in Shaping American Immigration Policy, 1881-1965: A Historical Review (1998) online beschikbaar.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.