Trump richt pijlen op extreemlinks na moord op Kirk
„Radicaal-links is verantwoordelijk voor het terrorisme dat we tegenwoordig in ons land zien”, aldus president Trump.
3
„Radicaal-links is verantwoordelijk voor het terrorisme dat we tegenwoordig in ons land zien”, aldus president Trump.
Reacties
21 reactiesLijkt me heel verstandig van Trump. Zojuist weer een aanslag in de VS. Schutter opent vuur op ICE facility in Texas. Meerdere slachtoffers waaronder de schutter zelf.
New York Post meldt zojuist dat de slachtoffers waarschijnlijk illegalen zijn die net naar binnen werden geleid. Dat zou wel een hele grote blunder van de schutter zijn.
Heb ik een link naar een officiële studie.
Echter na Kirk is iedere verwijzing naar die studie verdwenen van alle US govt sites.
Kwam natuurlijk niet uit.
Maar de hoofd conclusie is en blijft:
Militant, nationalistic, white supremacist violent extremism has increased in the United States. In fact, the number of far-right attacks continues to outpace all other types of terrorism and domestic violent extremism.
Militant, nationalistisch, blank supremacistisch gewelddadig extremisme is toegenomen in de Verenigde Staten. Sterker nog, het aantal extreemrechtse aanslagen blijft alle andere vormen van terrorisme en huiselijk gewelddadig extremisme overtreffen.
#selection-1267.0-1267.219" target="_blank" rel="nofollow" class="external-link">https://archive.is/1t1rm#selection-1267.0-1267.219
https://www.yahoo.com/news/articles/doj-deletes-own-study-website-032537612.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cucGJzLm9yZy8&guce_referrer_sig=AQAAABacR3nW8hvkieBSimMqYm4y1qNU3SyvvkjfnZM1nWVTO6wv45hH4094sFauywAUL2Jc2SKASHu-TWK1H_2kovEsMf4U-0IqSbruHPiQaDVpj0TgTG298GQRgQav8-YT4oI_7vrjCPwd4gLIWx3-KyqTpLrGi35oLV9GUxXLRv1D
Die link lijkt niet goed.
#selection-1267.0-1267.219" target="_blank" rel="nofollow" class="external-link">https://archive.is/1t1rm#selection-1267.0-1267.219
We zien met eigen ogen wel wat er op de wereld gebeurt daar hebben we geen gekleurde studie vanuit een of andere universiteit voor nodig. We weten allemaal wel aan welke kant de academici staan.
Dat zien we inderdaad. En die academici ook. Extreemrechts is het gevaar.
En sja, dat je een respons krijgt op Trumps fascisme... Het Verzet noemden we dat hier.
Gelukkig is Jimmy Kimmel weer terug.
Ach, die radicalen hier willen dat toch niet weten. Net als daar. Zo'n studie natuurlijk verwijderen want ze zijn zelf extreem-rechts en ze ruiken bloed.
Jimmy heeft zijn excuses gemaakt en is nog steeds op de meeste kanalen niet te zien. Dat vergat je er even bij te vertellen. En het verzet? Probeer je extreem links nu als verzetshelden neer te zetten? 😊 De echte verzetshelden zouden zich in hun graf omdraaien als ze konden zien hoe antisemitisch links tegenwoordig is en hoe ze met de vijanden van het westen heulen.
Even ter informatie.
NIJ research is niet een een of andere universiteit.
Het National Institute of Justice (NIJ of het Instituut) is het onderzoeks-, evaluatie- en technologiebureau van het Amerikaanse ministerie van Justitie en richt zich op het verbeteren van de kennis en het begrip van criminaliteit en justitiële kwesties door middel van wetenschap.
https://nij.ojp.gov/about
Jimmy is 75% terug, heeft geen excuses aangeboden. Dat was ook helemaal niet nodig. En hij had een paar rake klappen voor Trump, erg komisch. Verzet komt uit alle lagen. Zo was zelfs MAGA niet akkoord met Kimmel van de buis. Ze beginnen steeds beter te begrijpen wat een extreme eikel Trump eigenlijk is. Nou jij nog.
Ja, maar daar werken academici. En ze is net Stalin, dus dat gaat niet helpen.
En er loopt ook een mooie boycot-actie tegen Sinclair en Nexstar, die Kimmel lokaal nog tegenwerken. Good old fashioned linkse cancel actie, zonder overheidsbemoeienis. Die gaan nog wel overstag, want die terreur van kapitaal werkt aan twee kanten.
Als het er ooit op aankomt zeg ze dat je alleen lagere school hebt, anders is het zomaar gedaan!
Ik zie je in Het Verzet!
AI Moderatie: Reactie lijkt niet relevant bij het nieuwsbericht
Slim. Geheime boodschappen. Ik heb em ontcijferd!
Hij heeft openlijk op tv zijn excuses aangeboden aan de familie van Kirk. Sinclair en Nextstar vertegenwoordigen een paar honderd tv zenders en daar is Kimmel dus niet op te zien. En zijn show had 1,7 miljoen kijkers wat nog lager is dan de slechte kijkcijfers die hij hiervoor had en zijn gemiddelde review cijfer is 2,1. Maar goed links heeft haar haatprofeet weer terug dus geniet er maar van.
.
Ondertussen zijn er vandaag weer 2 mensen doodgeschoten door zo'n opgehitste extremist die in zijn blinde haat ook nog de verkeerde neerschiet. Twee illegalen dood en eentje gewond. Blijf vooral naar de haatprofeten luisteren.
En jij bent er meteen weer bij met je glazen bol en weet alles over de dader. Knap. Madame Stalina?
Uit je eigen blaadje waar je net uit quote, de New York Post: "A defiant and emotional Jimmy Kimmel failed yet again to apologize..." Er waren geen excuses.
Heb je trouwens enig idee hoe absurd je klinkt? Beetje zoals een extremistische moslim tegen iemand die een grapje maakt over Mohammed.
Hehehe, haatprofeet... Jimmy Kimmel... hoe verzin je het.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.