Je beperkt jezelf in deze zin:
- Wie wilde dat grote huis met 2 auto’s voor de deur en 3 keer op vakantie (daar moet keihard voor gewerkt worden)
- 2 kinderen, leuk ja, zolang je ze bij de oppas kan droppen of bij oma en opa (bezint eer ge begint).
- Iedereen is druk met FB, Insta, SC, en weet ik veel wat. Iedereen heeft een gé-wel-dig leven als je dat leest (ja vast, maar je zal er maar buiten vallen).
- We moeten vermaakt worden ipv dat we ons zelf nog kunnen vermaken.
- Opvoeden en gezellig met je kinderen bezig zijn, zijn we verleerd.
Conclusie: we zijn verwend en geld, voorkomen en uiterlijk vertoon tilt zwaarder, dan ons gezin en dingen die er écht toe doen!
Dan beperk je jezelf en de mensen om je heen waar je van houd.
Er komt weer een tijd waarin we allemaal weer druk zijn, en weer bezig zijn met bovenstaande zaken en we als ‘vreemden’ langs elkaar heen leven.....probeer het beste uit elkaar en de situatie te halen. Dan beperk je jezelf zo min mogelijk, ik geniet met volle teugen van mijn kinderen, rust en stilte!
Sterkte en wijsheid gewenst allemaal.
“Ik heb er geen behoefte aan om ‘s avonds op straat te zijn, waarom zou jij die behoefte dan wel hebben?” is de gedachte. Dit empathieloze egocentrisme gaat al sinds het begin van de crisis viraal. “Wat nou lockdown, er is geen lockdown”, luidt het mantra van de coronafascisten. “Ik kan gewoon naar de oliebollenkraam huppelen!” Dat thuiswerkende ouders van schoolgaande kinderen gillend gek worden van de enorme werk- en onderwijsbegeleidingslast, boeit ze niet, want het overkomt henzelf niet. Dat mensen kapot gaan aan de eenzaamheid, evenmin. Zij vinden het heerlijk om alleen maar thuis te zitten en niets te hoeven, dus moet iedereen het heerlijk vinden. Als de oliebollenkraam uiteindelijk toch dicht moet, hadden ze toch al genoeg van oliebollen. Die oliebollenbakker boeit ze niks. “Ik ben klaar met die klagende ondernemers”, zegt iemand. Dus moeten alle ondernemers hun klep houden. Failliet gaan en de rest van je leven in armoede doorbrengen hoort bij het ondernemersrisico. De coronafascisten hebben allemaal een vast contract, dus het moet heel gek lopen, mocht hén iets overkomen. "
Ha Ha Ha Ha Net als Grapjeshuis:Die ...
Je kunt geen demonstraties plannen zonde...
Die zak van Peter R. ook.https://w...
Je doet je naam wel eer aan......
Als je stug blijft zitten nadat de polit...
"Ali is een van zeker zestien Soedanese ...
Oei, dan komt het zéker niet meer goed ...
Deze voorzitter Politie zat helaas all...
Gezwam!!!!https://www.rijnmond.nl/nieu...
Blijf dromen, extreemlinks schorkt maar ...
BESTE
DATUM