Klopjacht FBI op moordenaar Kirk nog aan de gang, Trump legt schuld bij ‘radicaal links’
De politie en de FBI tasten in het duister over wie de conservatieve activist Charlie Kirk heeft vermoord. Een klopjacht op de schutter is nog steeds aan de gang. Na de schietpartij woensdag in Utah hielden de autoriteiten twee personen aan, maar zij werd
3
Reacties
9 reactiesLinks in de VS is de laatste tijd veel met geweld bezig ook tegen (ICE) agenten. Misschien eens kijken naar een verbod voor groepjes als antifa.
Hoe reacties 101 en hoger te lezen zijn in topic https://www.nieuwskoerier.nl/news/76975-conservatieve-amerikaanse-commentator-charlie-kirk-neergeschoten-tijdens-presentatie , behalve dan tijdelijk in 'Discussies', weet ik niet. Is er iemand die wel weet hoe dit voor elkaar te krijgen is?
Ik kan het alleen lezen als ik naar het account van de reageerder ga die op de pagina recente reacties staat. Dus jouw reactie lees ik op jouw account.
Redmitch, Snorrie weet het kennelijk wel. Misschien wil die hier in dit topic de link plaatsen?
Excuses Redmutch voor het verkeerd schrijven van uw naam.
Eens uitproberen wat Snorrie zegt ....
https://www.nieuwskoerier.nl/news/76975-conservatieve-amerikaanse-commentator-charlie-kirk-neergeschoten-tijdens-presentatie?page=2
@ Snorrie, bij uw link krijg ik de pagina met reacties 1-100. Op de GSM. Even PC proberen...
Klopt.
Klikken op de link werkt niet.
Even naar de eerste pagina gaan en dan de url aanpassen.