Reacties

2 reacties
  • 1

    "Extremistische kolonisten maken een opstand in Judea en Samaria en vallen zelfs het Israëlische leger en de politie aan, een grove aanval op de openbare orde. Toch wordt de veiligheidsdiensten verhinderd in te grijpen. Ongelooflijk genoeg, terwijl de oorlog woedt en er nog steeds zo'n 50 gijzelaars in Gaza wegkwijnen, zet deze regering haar gerechtelijke staatsgreep voort.
    Het probeert de pijlers van de Israëlische democratie te ondermijnen: de rechtbanken, de politie, de vrije pers. Het ondermijnt elke waarborg, elke beperking, elke controle op hun macht.
    Het is een regering van criminelen en gekken. Een coalitie van oplichters, fanatici, lafaards en lakeien. Ze dient het land niet. Ze dient het volk niet. Ze voedt zich met hen."

    eh eh 17 uur geleden
    -1
    melden
  • 2

    Ondanks oorlog (tijdens oorlogen blijft men meestal solidair met regering) zijn de meeste Israëli's nu tegen Netanyahu.

    eh eh 15 uur geleden
    -1
    melden

Plaats een reactie