Woedende man trapt gesluierde vrouw omver in centrum van Antwerpen
In Antwerpen ging een gesluierde vrouw vreselijk hard tegen de vlakte nadat een man haar een trap verkocht. Niet na een verhitte woordenwisseling, maar...
10
Reacties
32 reactiesKan allemaal in die cultuur, Ze staan er iig weer gekleurd op.
Oh jee. . . hun eigen geloofsgenoten zijn niet eens veilig
Zo te zien ging deze vrouw met gepakte koffers er vandoor, en zie drie mannen die daar iets van vinden. Werd waarschijnlijk niet gewaardeerd.
Even een vechter uitnodigen die gaat sparren met meneer "beenveeg".....
Dit is een religie voor krankzinnigen. Iedereen die deze religie accepteert en verdedigd is medeschuldig aan dit soort wanpraktijken.
De video wordt enorm vaak gedeeld. Opvallendste detail: de omstanders in de video doen geen moeite om in te grijpen. Online is het commentaar net zo hard als de trap zelf: “Ik bemoei me er niet mee. Die cultuur heb ik hier niet gewild, laat ze het onder elkaar uitvechten. En waarschijnlijk wil ze toch geen hulp van een vreemde man.”
Ergens kan ik me dat wel voorstellen. Voor je het weet krijg je mogelijk bij ingrijpen een mes in je lijf en kun je het niet meer navertellen. Zoals die agent in Duitsland onlangs overkwam.
Ja, dat zou wel eens de oorzaak kunnen zijn, dat ze wilde vluchten.
En in paniek vergeten haar jas aan te doen.
En die 2 etters op de e. step rijden haar met opzet aan.
België zal moeten ingrijpen, anders maken de moslims daar net zoals in Frankrijk de dienst uit.
Dit is volledig conform de islam. Enerzijds is die vrouw niet geheel bedekt en anderzijds is de vrouw onderdanig aan de man en als die enige opstandigheid vermoed dan mag hij haar bestraffen. Dit is nog maar een van de vele discriminatoire regels jegens vrouwen. Wederom zal je hier geen protesten vanuit de feministenhoek over horen. Doen ze dat dan worden gelijk van racisme etc beticht.
En dan hier de domper voor de islam haters alhier,
https://www.hln.be/antwerpen/antwerpse-politie-reageert-op-viraal-filmpje-geen-aanval-op-moslima-maar-arrestatie-na-winkeldiefstal~a121a2606/
“De vrouw werd tegengehouden nadat ze zich schuldig had gemaakt aan winkeldiefstal”,
Oké, dus we hoeven gelukkig geen sympathie op te brengen voor deze ( nep ? ) stelende moslima, dat scheelt.
Maar wat daar op het filmpje te zien is, is geen aanhouding, meer een soort van aanslag met een e.step
Ben benieuwd of dit gevolgen gaat krijgen voor de zogenaamde aanhoudende partij.
Nou als de vrouw echt een moslima is zouden ze kunnen ze kunnen zeggen , zie je wel weer zo'n a-sociale dievegge....
Arresteren mag alleen ter plaatse bij een heterdaad, daar is hier geen sprake van.
Het gebruikte geweld is ook aan de bevoegde politieagent niet toegestaan.
“Na de kassa werd ze tegengehouden door een bewakingsagente, waarna ze zich verzette en de vrouw sloeg en krabde”, aldus de politie."
"Op straat werd de vrouw onderschept door twee medewerkers van een andere winkel. Ook daar liep de situatie uit de hand. “Ze nam een schaar uit haar handtas en sneed ermee in de hand van één van de medewerkers”, klinkt het. “Daarna nam ze de vlucht en werd ze door omstaanders tegengehouden op het kruispunt Meir - Wapper.”
Enig burgergeweld om deze vrouw staande te houden was wel degelijk legitiem.
In Nederland m.b.t. een burgerarrest,
"Hierbij mag de burger enige dwang of geweld gebruiken, maar dit moet proportioneel en subsidiair zijn, oftewel in verhouding staan tot het doel en er mogen geen lichtere middelen beschikbaar zijn."
Dus die niqab diende als vermomming. Vond het al opmerkelijk dat ze met blote armen en rug over straat liep terwijl haar gezicht bedekt was. Maar kan zo'n vrouw zelf niet inschatten dat ze met zulke opmerkelijke kleding (verkleding) juist in het oog springt bij het personeel van winkels. Denk niet dat het hier een moslima betreft, eerder een van die oost Europese troela's die in de loop van jaren wel vaker in draadjes voorbij zijn gekomen in verband met winkeldiefstal.
, , , ,Het zou om een burgerarrest gaan. Als dat zo is dan volgens mij wel met disproportioneel veel geweld uitgevoerd en uit dien hoofde niet toegestaan.
Het mag ook alleen maar ter plekke bij een heterdaad.
Daar was hier geen sprake van, want de geweldplegers werkten kennelijk ergens anders.
.
PS.
In de VS is dat anders geregeld, daar heb je dan ook niets ontziende premiejagers.
Geen land om in te leven.
Toch is dat inrijden op die vrouw in mijn ogen niet goed.
Die 2 etters mogen ze wat mij betreft oppakken
En die moslima eens goed onderzoeken, want waarom hield ze die sluier op, en was ze wel met blote armen?
Kan dus zomaar een IS terroriste zijn.
Precies, als dit een burgerarrest is, kunnen ze net zogoed toestaan dat een burgerarrest met grof geweld mag.
, , , ,Het filmpje is niet superduidelijk maar na herhaaldelijk kijken lijkt het mij dat de vrouw in kwestie niet door een iemand op een step is aangereden. Zo te zien is zij door een ander persoon zonder step tegen de grond gewerkt. Dat is iets minder geweld denk ik. En de vraag is tevens, hoe lang geldt heterdaad als zodanig? Stel winkelmedewerker A ziet het en roept tegen winkelmedewerker B die de diefstal zelf niet geconstateerd heeft: 'Houdt de dief!'. Is dit wel of niet nog een heterdaad?! Of winkelmedewerker A die de diefstal gezien heeft roept (eventueel via winkelmedewerker B) tegen winkelmedewerker C van een naburige winkel: 'Houdt de dief!'. Is dit wel of niet nog een heterdaad?! Uiteindelijk zal ook via het videofilmpje en getuigen de politie erachter moeten zien te komen of er van gepast geweld sprake is geweest. En wat gaat er gebeuren als er gaat blijken dat er geen burgerarrest/heterdaadje is geweest en dat er meer dan gepast geweld is gebruikt? Wordt dan de zaak van de diefstal geseponeerd of worden degenen die ten onrechte een beroep deden op burgerarrest en/of (meer dan gepast) geweld gebruikten hiervoor op hun beurt zelf (wel) vervolgd?
Al met al een zaak die volgens mij, mede afhankelijk van verkregen informatie, nog best ingewikkeld kan blijken te zijn. Ben wel benieuwd of de wijze van afwikkeling nog (via de media of politie/justitie) gepubliceerd gaat worden.
Ja, ik heb het filmpje nu ook beter bekeken, vanuit de rechterhoek komt er gelijktijdig met die ene 1 op de step, een man in n zwart shirt aan, die haar bespringt en omver duwt.
Ik zou de afwikkeling hier van ook wel graag willen weten, misschien kan de Belgische justitie over dit filmpje wel een special voor social media maken zodat iedereen hier van kan leren.(en zijn mening kan gegeven 😉)
Dat maakt de rechter wel uit. Ik zie geen buiten proportioneel geweld.Die gewelddadige winkeldievegge werd op heterdaad betrapt, staat notabene in het artikel.
Wat gaat je moslim haat toch diep Marie. Nooit is het goed wat een moslim doet, zelfs niet het staande houden van een gewelddadifge winkeldievegge verkleed als een moslima.
Beter is het dus om nooit in te grijpen want of de dader of justitie pakt je? Als één persoon een heterdaad vaststelt dan mogen anderen assisteren in het burgerarrest. Uiteindelijk telt alleen de verklaring van diegene die de heterdaad heeft gezien. Als assistent zou ik wel houden bij tegenhouden/vasthouden en geen verder geweld.Als er geen heterdaad is geweest heeft diegene die zegt dat gezien te hebben wat uit te leggen. Als het een vergissing is dan excuses, eventuele schadevergoeding of inderdaad aangifte doen.
Niet echt ingewikkeld hoor.
Ook beieuwd naar de manier van berichtgeving over dit voorval? Bewust zaken wat anders voorstellen dan dat het was om zo de eigen agenda te kunnen volgen of een vergissing?
Dit! staat in het artikel waar ik op reageerde.
“ In Antwerpen ging een gesluierde vrouw vreselijk hard tegen de vlakte nadat een man haar een trap verkocht. Niet na een verhitte woordenwisseling, maar mogelijk puur omdat ze haar armen ontbloot had: althans, dat is het verhaal dat rondzingt. Anderen beweren dat ze iets gestolen zou hebben en de man eigen rechter speelde”
En dit! is mijn reactie daarop.
“ Ja, dat zou wel eens de oorzaak kunnen zijn, dat ze wilde vluchten.
En in paniek vergeten haar jas aan te doen”
En dan kom jij aan dat het een winkeldievegge zou zijn. Oke, dat kan.
En dit! is mijn reactie daarop
“ Toch is dat inrijden op die vrouw in mijn ogen niet goed.
Die 2 etters mogen ze wat mij betreft oppakken
En die moslima eens goed onderzoeken, want waarom hield ze die sluier op, en was ze wel met blote armen?
Kan dus zomaar een IS terroriste zijn.
En nu beweer jij ijskoude dat dit een staande houding zou zijn ? onzin dit is een aanval van meerdere mannen die een vrouw onderuit trappen.
En daarom zou ik wel eens willen weten is dit normaal ? mag je bij een staande houding de vermoedelijke dader onderuit trappen, of mag dat alleen bij moslima’s ?
En waarom loopt ze met een sluier op haar hoofd terwijl haar armen bloot zijn, heeft ze iets te verbergen ? is het soms een IS terroriste ?
Maar goed, blijkbaar vindt jij dit allemaal normaal wat daar gebeurt omdat het jouw geliefde moslims zijn.
Ja, wat mij betreft mag er veel meer aandacht voor dit soort zaken komen.
Er spelen hier nl verschillende zaken door elkaar, en niemand hier, die dit bewust in een ander daglicht heeft geplaatst, alleen JIJ probeert dat te doen.
Winkeldiefstal
Staande houding
Moslima met gesluierd hoofd maar in een jurk zonder mouwen
Onderuit trappen en aanvallen door meerde mannen
En blijkbaar weet jij nu niet meer hoe je dit nu goed kunt praten, nu alweer moslims zichzelf in een verkeerd daglicht profileren.
Haha, trol lekker verder. Zonde van mijn tijd.
Nee Hendrianus, draai jij er maar rustig om heen, dit is een interessante zaak met jouw lievelingen in de hoofdrol, die in de fout gaan op verschillende gebieden.
Op het wettelijke gebied en religieuze gebied en op sociaal gebied.
Waar maken we ons druk om, het is maar een gesluierde vrouw die met geweld onderuit gehaald wordt, heel normaal gedrag in die cultuur, net als dat stelen.🧕
Dien een aanklacht in Marie 😂😂😂
Als dat stelen zo normaal is waarom houden die mannen deze nep moslima dan aan?
Nep moslims stelen blijkbaar ook, ze is een soort verstrooide Wannabee moslima denk ik.