LIVE | Zelenski reageert op geplande ontmoeting Trump en Poetin in Alaska: ’Oekraïne zal geen land afstaan aan Rusland’
De ontmoeting tussen de Amerikaanse president Donald Trump en zijn Russische ambtgenoot Vladimir Poetin om over Oekraïne te praten is op 15 augustus in de Amerikaanse staat Alaska. De Oekraïense president Volodimir Zelenski benadrukt in reactie hierop d
1
Reacties
3 reactiesJa logische staat Oekraïense geen land af. Ze doen tenslotte niet al 3 jaar hun land tegen de Rus verdedigen om nadien het land kado te doen. Hoe zou je het duidelijk maken aan je volk dat al die duizenden slachtoffers voor niks gevallen zijn. Het zou ook betekenen dat oorlog voeren loont, en zou dan een stimulans zijn verder te gaan met oorlog voeren.
Het is een stuk land afstaan of nog eens honderdduizenden jonge mannen 'afstaan'. En ook dat zal ertoe leiden dat er nog meer land afgestaan moet worden, als Trump de stekker uit de steun trekt.
.
Oekraïne kan deze oorlog niet winnen, ook niet met de huidige steun trouwens. Het is klaar en Zelensky zal moeten tekenen bij het kruisje, of zijn land zal nog veel slechter af zijn op termijn.
Denk eerder dat we Oekraïne steunen de Rus te verzwakken, ze vechten in ons belang "het is onze oorlog zei Rutte "
Het gaat het westen er niet om dat Oekraïne deze oorlog wint want dan zouden we wel die oorlogsmaterialen leveren dit oorlogsdoel te bereiken. Ik denk dat de steun aan Oekraïense bedoeld is deze oorlog in stand te houden, meer niet. Zo lang de Rus met Oekraïne bezig is geeft dit Europa de tijd zich voor te bereiden op verdediging, gezien dan dat we jarenlang bezuinigd hebben op defensie.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.