Reacties

36 reacties
  • 1

    "Je legitimeert hiermee een blokkade", vond Kaag. Volgens haar is deze manier van hulp duur, bereikt die niet de juiste mensen en is het niet genoeg. ,,Qua volume is het een slechte grap in verhouding tot de totale nood", aldus Kaag."
    Uitstekende woordkeuze en analyse.

    Hendrianus Hendrianus 12 dagen geleden
    -2
    melden
  • 2

    Heks Kaag kan haar bezem beter gebruiken, om dat terroristische strookje schoon te vegen.

    Biscanna Biscanna 12 dagen geleden
    3
    melden
  • 3
  • 4
  • 5

    @4
    "Wie anno 2021 het woord #heks nog als scheldwoord voor vrouwen wil inzetten is zowel in taalkundig opzicht als inhoudelijk zo ver achterop geraakt dat hulp nodig is."
    https://www.bnnvara.nl/joop/artikelen/geradicaliseerd

    Hendrianus Hendrianus 12 dagen geleden
    -5
    melden
  • 6

    @5
    Het is het niveau van deze lui.

    FrisseBries FrisseBries 12 dagen geleden
    -5
    melden
  • 7
  • 8
  • 9

    Die vrouw wil gewoon de macht van hamas onbeschadigd houden. Hamas moet in staat blijven om gazanen te kunnen uithongeren. Het voedsel bevindt zich namelijk in de handen van hamas. Zie hoe ze hun best doen om de onafhankelijke voedseluitdeelpunten in diskrediet te brengen en te houden. Gazanen zijn israel en de vs dankbaar dat zij het voedsel gratis geven itt hamas. Ook vragen ze of ze hamas kunnen verdrijven. Heel andere geluiden dan je bij de npo hoort of ziet. Die vrouw is gewoon een stukje hamas. Heel eng.

    ThWil ThWil 12 dagen geleden
    5
    melden
  • 10

    @5: Typische arrogante joop-bnnvara onzin, alsof zij denken te bepalen welke woorden je moet gebruiken en als we het over verloedering van de Nederlandse taal hebben dan moet je vooral bij de linkse media zijn met het gebruik van Engelse woorden en uitdrukkingen.

    van Keulen van Keulen 12 dagen geleden
    3
    melden
  • 11

    Blij dat ze opgeflikkerd is met haar wanprestaties zoals Iran bezoeken een land dat homo's in het openbaar ophangt en waar geen vrouwenrechten gelden. Bah,bah!
    GeenStijl: Daar zit ze. De minister. Met een hoofddoek https://share.google/JqT8TgIxv1OkJ7Yzy

    van Keulen van Keulen 12 dagen geleden
    4
    melden
  • 12

    @11 Een wanprestatie als je op diplomatieke wijze wat probeert te bereiken. Hier de lage aanval van Wilders, https://www.youtube.com/watch?v=pDGH822rYok
    En wat doet Wilders zelf? Terwijl Israël Gaza aan gort gooit, Netanyahu een internationaal arrestatie bevel aan de broek heeft gaat Wilders deze man de hand schudden. Hij laat zich eren in de Knesset en trekt op met een radicale settler.
    In het verleden was Wilders ook als spreker genodigd door Israëlische organisaties. Met een keppeltje (kopvoddentaks betaald?) op zijn bol stond hij zijn nonsens te verkopen dat Jordanië de Palestijnse staat is.
    Kortom Wilders is wel de laatste die met 'verraad' moet komen aanzetten bij een ander.

    Hendrianus Hendrianus 11 dagen geleden
    -5
    melden
  • 13

    @10 De NOS heeft het journaal in eenvoudige taal, daar komt geen Engels in voor.

    Hendrianus Hendrianus 11 dagen geleden
    -5
    melden
  • 14

    @9 Kaag een 'stukje Hamas'. Dan is Wilders voor de helft een extremistische Westbank kolonist en IDF idolaat. Inderdaad, heel eng.

    Hendrianus Hendrianus 11 dagen geleden
    -1
    melden
  • 15

    @14 Die vrouw staat achter hamas. En dit staat in hun manifest (waar die vrouw ook achter staat) "Uit het voorwoord: Israël zal bestaan en blijven bestaan totdat de Islam het zal vernietigen, net zoals het anderen daarvoor heeft uitgewist” (De Martelaar, Imam Hassan al-Banna, ter nagedachtenis.)" Lees hier de rest waar die vrouw dus ook achter staat. Daarbij vergeleken is het programma van wilders klein bier. https://nl.wikipedia.org/wiki/Handvest_van_Hamas

    ThWil ThWil 11 dagen geleden
    3
    melden
  • 16

    @15 Nederland is dan ook niet bezet ThWil. Er is dus geen noodzaak voor gewapend verzet. Dat was laatst in '40-'45 het geval.

    Hendrianus Hendrianus 11 dagen geleden
    -3
    melden
  • 17

    @15
    Er staat geschreven,
    "Op 1 mei 2017 publiceerde Hamas 'A Document of General Principles & Politics'. In deze Beginselverklaring stond onder meer dat Hamas akkoord gaat met een onafhankelijke Palestijnse staat langs de grenzen van vóór 1967, hetgeen echter niet betekende dat afstand gedaan werd van de aanspraken op heel Palestina. Het conflict met Israël wordt niet als religieus conflict beschreven: er is geen probleem met Joden, maar met "het zionistische project". "De zionisten die Palestina bezetten" werden gezien als de tegenstanders jegens wie gewapend verzet geoorloofd blijft. Ten slotte werd de beweging niet meer beschreven als vleugel van de Palestijnse Moslimbroederschap.

    Hendrianus Hendrianus 11 dagen geleden
    -4
    melden
  • 18

    @16 Na de uitbraak van de intifada's heeft israel de 'palestijnse' gebieden afgeschermd en grensovergangen goed beveiligd. Lag niet aan israel maar aan de palestijnen die wel bijna dagelijks een bloedige aanslag in israel pleegden. Ben je dat weer vergeten? Logisch dat israel haar grenzen afschermt en de toegang tot israel beter reguleert. Zouden ze hier ook weleens aan kunnen beginnen.
    Vreemd overigens dat je niets zegt over de bezetting van dat gebied door egypte. Btw toen sprak men ook niet over palestijnen. Doch egypte had natuurlijk zoiets kunnen regelen. Hebben ze niet gedaan. Maar wel gelijk de zwarte piet doorschuiven naar israel. Zo goedkoop. Idem voor jordanie i.c. de westbank of te wel samaria en judea.

    ThWil ThWil 11 dagen geleden
    3
    melden
  • 19

    @17 Jaja. Gij gelooft dat die hamaslui opeens hun manifest in de prullenbak hebben gegooid. Een manifest dat een en al religieuze retoriek uitademt. Heb je dan niet gehoord hoe vaak ze gilden over al aqsa. Lees de hadiths daar over na en je weet gelijk wat dat betekent. Heb je nog die afslachting en ontvoering van israeliers op 7 oktober en de toevoeging van die hamasleider dat 7 oktober door zou gaan tot er geen israelier meer is. En hoe kunnen joden nu hun eigen land bezetten. Kan je ook teruglezen in de koran (https://quran.com/al-maidah/20-26).
    Palestina heeft nooit bestaan. Noem anders wat leiders van dat land en wat historische artefacten van palestina.

    ThWil ThWil 11 dagen geleden
    3
    melden
  • 20

    @19 Hamas is een terreurorganisatie die moet verdwijnen. Als je verder alleen wil geloven wat er in het oude handvest staat, prima hoor. Verder hebben de zionisten een kardinale vergissing begaan. Palestina was geen onbevolkt gebied. Er woonde een minderheid aan christenen en Joden en een ruime meerderheid aan moslims. De natie Palestina heeft nooit bestaan maar het volk in de streek Palestina wèl en hoe je hen wil betitelen is verder niet interessant.

    Hendrianus Hendrianus 11 dagen geleden
    -3
    melden
  • 21

    @20 En daar gaat israel zoveel mogelijk aan werken aan het elimineren van hamas. En daar is de msm niet blij mee en zullen dus alles doen om israel in een kwaad daglicht te stellen.
    Je hebt duidelijk niet meegekregen wat die hamasaanhangers zeker hier in het westen aan religieuze teksten schreeuwen. Het is een pure religieuze aangelegenheid. De moslims willen in dat gehele land/gebied domineren. Daar is geen plaats voor een israelische staat.
    In dat gebied woonde ondanks alle pogingen het leven moeilijk te maken, zijn de joden toch gebleven. Het oudste inheemse volk dat daar ook tot op de dag van vandaag woont. Komt ook omdat dat gebied ook sinds vele eeuwen joods was.
    En die moslims werden door de engelsen als palestijnse arabieren aangeduid en de joden als joodse palestijnen.

    ThWil ThWil 10 dagen geleden
    2
    melden
  • 22

    @21 "Komt ook omdat dat gebied ook sinds vele eeuwen joods was."
    Kun je dat aantonen?

    Hendrianus Hendrianus 10 dagen geleden
    -3
    melden
  • 23

    @21
    "En daar gaat israel zoveel mogelijk aan werken aan het elimineren van hamas"
    >>
    Netanyahu is vooral bezig de Palestijnse bevolking van Gaza zoveel mogelijk te elimineren.
    Dat hij de (op zijn initiatief met honderden miljoenen gesponsorde) terroristen van Hamas daarbij ook elimineert, is voor hem "Collateral Damage"; meer niet.

    Immanuel Immanuel 10 dagen geleden
    -1
    melden
  • 24

    @22 Voldoende historisch en archeologisch bewijs dat in dat gebied joden woonden.

    ThWil ThWil 9 dagen geleden
    2
    melden
  • 25

    Genetisch bewijs zegt iets anders:
    https://x.com/goddeketal/status/1936044545935802393
    .
    (Ik ben overigens geen genetisch expert, dus ik ga puur af op wat anderen hierover zeggen.)

    progressiefliberaal progressiefliberaal 9 dagen geleden
    -3
    melden
  • 26

    @23 " Netanyahu is vooral bezig de Palestijnse bevolking van Gaza zoveel mogelijk te elimineren." Als hij dat doet dan doet ie dat toch verschrikkelijk slecht. Vooraf aan een bombardement worden inwoners gewaarschuwd. In al die tijd is er voedsel, water, medicijnen etc naar gaza gestuurd, zijn kinderen gevaccineerd tegen polio. Als dat genocide is dan doet israel dat toch heel beroerd. Maar heb je wel eens een keertje kritisch naar de rol van hamas c.s. gekeken? Denk het niet. Het onderscheppen van zeer veel vrachtwagens is je niet opgevallen, het verkopen van de gratis middelen voor veel geld op de markten, gazanen die hamas oproepen de voedselloodsen te openen. Weet je daar helemaal niets van of ben je het gewoon eens met die rol van hamas?

    ThWil ThWil 9 dagen geleden
    2
    melden
  • 27

    @24
    Ja precies. De Joden en de Filistijnen waren er als eerste. Palestijnen betekent letterlijk Filistijnen en iedere historicus weet dat de Filistijnen zijn uitgestorven. Groepen Syriërs en Jordaniërs hebben de naam daarna gestolen om het gebied te kunnen claimen.

    Reconquista Reconquista 9 dagen geleden
    2
    melden
  • 28

    @26
    Heb je haar weer met d'r extreemrechtse Netanyahu en Ben-Gvir leugenpropaganda die al tig keer door tig onafhankelijke nationale- en internationale onderzoekers naar het land der fabelen verwezen is...; de grote extreemrechtse "het ligt allemaal aan Hamas dat we genocide plegen in Gaza" leugen!
    Ga daar maar iemand anders mee lastig vallen, die nog vatbaar is voor de grote extreemrechtse leugenpropaganda exercitie van je.

    Immanuel Immanuel 9 dagen geleden
    -3
    melden
  • 29

    @28 Wie bedoel je met "we"? Het ligt ook aan jouw geliefde Ghamas genocide plegende vrienden. Nog even geduld, en dan kunnen we daar op vakantie.

    Biscanna Biscanna 9 dagen geleden
    5
    melden
  • 30

    @29
    Er is maar 1 partij die een genocidale moordpartij in Gaza aanricht, en dat is de extreemrechtse bende oorlogsmisdadigers die het Israëlische parlement momenteel bevolkt. En daar zijn ondertussen zelfs vele (zo niet de meeste) Israëliërs het over eens.
    De enige zwatelaars die dat bestrijden, zijn de extreemrechtse genocide lovers en wat verdwaasde christenen die verblind worden door hun onvoorwaardelijke steun aan Gods volk...

    Immanuel Immanuel 9 dagen geleden
    -5
    melden
  • 31

    @30 Nou nee hamas e.d. treft ook blaam , hadden ze niet jaar na jaar Israël bestookt met rakketten en vooral geen slachtpartij in oktober 2023 aangericht was dit sowieso niet gebeurd, voorts hadden ze toen de strijd ging ontbranden alle vrouwen, kinderen, ouderen, zieken etc. naar Zuid Gaza kunnen brengen en Noord Gaza het slagveld laten worden vs IDF.

    21st Century Guy 21st Century Guy 9 dagen geleden
    2
    melden
  • 32

    @31 Natuurlijk heeft Hamas heel veel schuld aan wat er nu gaande is.
    Maar zonder de honderden miljoenen dollars die onder de goedkeurende blikken (als al niet in opdracht van) van Trump en Netanyahu naar Hamas zijn overgemaakt door Qatar, had Hamas een groot deel van dat wapentuig niet eens KUNNEN kopen; niet voor de slachtpartij in oktober '23, en niet voor de meeste andere wapens waarover zij beschikken, laat staan over al het transport materieel waarmee ze hun terroristische aanslag gepleegd hebben.
    Tel daarbij op dat Netanyahu willens en wetens de grensbewaking in die regio zwaar verwaarloosd heeft en ieder kind kan het optelsommetje maken;
    de grote gemene deler in deze hele genocidale slachtpartij en de terroristische slachtpartij in oktober is de combo Netanyahu/Trump.
    .
    Je zou je zomaar eens af kunnen vragen in hoeverre Netanyahu bewust op de slachtpartij in oktober aangestuurd heeft;
    Ze kwam wel heel erg gelegen voor Netanyahu...

    Immanuel Immanuel 9 dagen geleden
    -3
    melden
  • 33

    @30 Er is maar 1 partij die een genocidale moordpartij in Gaza aanricht, en dat is dat terroristische clubje van Ghamas, die hun eigen bevolking te gebruiken als schild, hun eigen ziekenhuizen bestookt met rakketten, hun voedsel en medicijnen met geweld afpakken en achterhouden in hun tunnels. En ze gebruiken propaganda om makkelijk beïnvloedbare mensen zoals jij zo gek te krijgen, dat ze al dat Ghamas propaganda voor waar aannemen.

    Biscanna Biscanna 9 dagen geleden
    3
    melden
  • 34

    @33 *Door hun eigen...

    Biscanna Biscanna 9 dagen geleden
    0
    melden
  • 35

    @33
    Ja, ja... we kennen het extreemrechts-genocidale leugenpropaganda zwateltje van de Netanyahu genocide fanclub zo langzamerhand wel.
    Blijf volhouden...;
    Dan kun je tenminste, net zoals de Duitsers een kleine eeuw geleden, zeggen "ich habe es nicht gewüsst"...
    Jammer voor jou, maar men zal jou net zomin geloven als ze de Duitsers destijds geloofden.

    Immanuel Immanuel 9 dagen geleden
    -1
    melden
  • 36

    @35 Aldus een aanhanger van dat terreur clubje Gghamas. Jammer voor jou wordt dat "ich habe es nicht gewüsst" straks gezegd door al die extremistische dom linkse welkomzingers.
    .
    Blijf jij maar geloven in propaganda die dat genocide plegende Ghamas de wereld in gooit, ik geloof jouw extreem linkse geleuter toch niet.

    Biscanna Biscanna 9 dagen geleden
    1
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.