Islamisten vieren geweld: ‘Ze zijn hierheen gestuurd om Europa te islamiseren’ - NieuwRechts.nl
Voor het Rode Raadhuis in Berlijn verzamelden zich vorige week ongeveer 400 Syrische mannen. Ze scandeerden leuzen die opriepen tot moord, verkrachting en etnische zuivering van de Drusische minderhei
7
Reacties
7 reacties'Deze mensen horen hier niet'
De bekende imam Seyran Ateş waarschuwt tegenover Euronews voor de verspreiding van de radicale islam in Europa: ‘Deze mensen zijn naar Europa gestuurd om hier onrust te veroorzaken en hun ideologie te verspreiden. Hun doel is Europa te islamiseren.’ Ze voegde toe: ‘Een liberale samenleving als Duitsland kan radicale opvattingen niet uitsluiten zolang ze de grondwet niet bedreigen. Maar vaak krijgen islamisten meer ruimte, om niet islamofoob te lijken.’
-
Is maar een complotje hoor.
Er komen alleen maar zielige en dankbare 'vluchtelingen' naar de EU toe hoor.
Echt walgelijk, weerzinwekkend en bedreigend.
Elke keer opnieuw bevestigen moslims dat de islam een zwarte ideologie is, die leeft van moord, marteling en misdaad, en dat helemaal geperfectioneerd hebben.
Terecht dat er islamfobie is bij mensen die zien wat er gaande is.
En dom links stond er bij en keek er van weg.
Schrale troost. . . ook dom links zal eerdaags beseffen wat ze binnengehaald hebben. . .
Ja, maar dan is het te laat, vrees ik.
Nog erger zij steunen het.
Ik weet niet waarom elk van die lui hier is. Ik weet wel dat onze 'elite' compleet gestoord of sadistisch moet zijn om dat volk maar massaal toe te blijven laten.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.