Leeuw ontsnapt en valt vrouw en twee kinderen op straat aan
Een tamme leeuw ontsnapte op straat in Lahore , Pakistan , en viel op donderdag 3 juli 2025 een vrouw en twee kinderen aan. Op camerabeelden is te zien hoe een leeuw over een afscheidingsmuur springt, op een vrouw springt en vervolgens twee kinderen aanv
4
Reacties
5 reactiesDat die vrouw zo snel weer opstaat en behoorlijk hard kan lopen .......
Een tamme leeuw bestaat niet. Al heb je hem tien jaar zonder problemen in huis, dat maakt het niet ineens een wat grotere huiskat.
Als een hond je dreigt aan te vallen moet je vooral niet gaan rennen, zal bij een leeuw niet anders zijn. Als het beest aan het jagen was dan had de vrouw die aanval niet overleeft.
Je hoef alleen harder te rennen als de anderen die bij je zijn.
Ja zo kan die ook 😊. Maar als je gaat rennen denkt zo'n beest zeker dat je prooi bent. Gelukkig was het een tamme leeuw, hoewel een tamme leeuw eveneens zijn dierlijke instinkt kan gebruiken of nagaan.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.