Flinke verhoging voor zwartrijders trein en bus: voortaan 70 euro boete
De boete voor zwartrijden in het openbaar vervoer wordt dit jaar verhoogd naar zeventig euro. Staatssecretaris Thierry Aartsen (Openbaar Vervoer en Milieu) heeft de stijging van veertig procent maandag aangekondigd.
5
Reacties
10 reactiesPhoe phoe. . . 70 Euro. Da's nog de moeite waard om zonder kaartje in de trein te stappen. Maak de boete's eens fatsoenlijk hoog!!! Minimaal 250 Euro!!
Een percentuele boete, bijvoorbeeld 1% van het jaarinkomen.
Dan zal menig zwartrijder heel goed wegkomen. . . geen inkomen, geen boete. . .
Je bedoelt jeugdigen ? Dan moet het op de ouders verhaald worden en die verhalen het op de kinderen, illegalen horen niet in Nederland en moeten uitgezet worden, als men geen loon of uitkering ontvangt en ook geen vermogen heeft is dat onderzoekswaardig, dus je kunt er best wel wat mee.
Het kan dan nog gevaarlijker worden om in het OV te werken, dan het al was.
Misschien moet de eerste en tweede kamerleden om beurten een paar maanden mee draaien in het OV als controleur.
Zeg maar in het kader van intergratie in de dagelijkse maatschappij.
Ik kijk af en toe naar het programma "overtreders". . . daar zie je met grote regelmaat de zwartrijders voorbij komen. Heb toch sterk het vermoeden dat bij hun ouders ook niks te halen valt. . .
Als ze het al niet hebben moeten ze steek en kogelwerende kleding en handschoenen dragen, tasers, boeien en een knuppel mee hebben.
Ja, op de veiligheid van het OV personeel mag absoluut niet bezuinigt worden, dat moet de eerste prioriteit zijn van hun werkgevers.
Ja, en meestal gaat het om dat import volk wat weer helemaal uit hun plaat gaan met hun grote bek. Laatst was er nog zo'n verdwaalde asielprofiteur, die ging de dochter van die BOA wel even in haar kont neuken. Knettergek dat volk.
Waar maak je dat uit op ? In principe valt er altijd wel wat te halen, we hebben het ook niet over gigantische boetes, als ze zelf niet over de brug komen dan gaat er gewoon elke maand wat van het loon of de uitkering af , je kan ook wat bezittingen in beslag nemen.