Vier op de tien Nederlanders denken dat zonnebrand kanker veroorzaakt
Maar liefst vier op de tien Nederlanders denken dat zonnebrandcrème juist huidkanker veroorzaakt, in plaats van het te voorkomen. Dat blijkt onderzoek van Independer.
5
Reacties
6 reactiesHuidkanker wordt meestal juist veroorzaakt door je niet in te smeren met zonnebrand crème.
En dat merk je dan pas jaren later.
Een extra wappie-tax op de zorgverzekering... te betalen na het wapperig invullen van een vragenlijst...
Ik vermoed dat 4 op de 10 nederlanders tik tokkie nederlanders zijn die het gelxl van influencers als waarheid zien.
Echt gezond en 100% veilig zijn zonnebrandcrèmes (mogelijk) ook niet, o.a. voor zeeleven zijn ze erg schadelijk. Ja, verbranden is nog erger en schadelijker.
.
Maar het beste is gewoon helemaal niet te lang in de zon en anders te zorgen dat je bedekt bent met een hoed en lange mouwen. Zonnebrandcrème zit tussen die twee uitersten in en is de op een na beste optie.
Als aanvulling:
.
Even in de zon is natuurlijk ook nodig, met regelmaat. Maar urenlang met je bakkes erin liggen, kun je beter gewoon helemaal niet doen.
Vooral mensen met weinig pigment en daardoor een lichte ( witte ) huid hebben meer kans op huidschade, waardoor meer kans op huidkanker, maar goed insmeren is voor iedereen een must.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.