Minister Faber moet ingrijpen, zegt Marcouch
Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem roept minister Marjolein Faber van Asiel en Migratie op haast te maken met het uitzetten van jongeren zonder verblijfsrecht én perspectief te bieden aan minderjarige asielzoekers die nu in de knel zitten. “Deze jo
3
Reacties
3 reactiesDit is je eigen oogst Marchouch. De PVDA is een immigratiepartij die alles probeert te blokkeren op het gebied van immigratiebeperking en nou wil je jullie eigen heilige migranten ineens uitzetten? Waarom komt je eigen partij niet met dit soort voorstellen?
"Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem luidt de noodklok en vraagt om extra steun van minister Marjolein Faber (Asiel en Migratie), meldt De Gelderlander."
Die Marcouch is voorstander van asielmigratie en nu dit tot problemen leidt in zijn eigen gemeente moeten anderen hem uit de hierdoor ontstane problemen helpen.
Waarschijnlijk specificeerde hij daarom jongeren zonder verblijfsrecht.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.