Nieuwskoerier

Reacties

5 reacties
  • 1

    Nu nl, de extreemlinkse shitsite noemt normale politieke partijen extreem rechts, en dat die de democratie omver zouden werpen zijn de grootste nonsens die er bestaan, AFD is gewoon een normale middenpartij, welke terechte kritiek heeft op het huidige beleid van de Duitse overheid.

    Sarcoff Sarcoff 28 minuten geleden
    5
    melden
  • 2

    Hondsbrutaal van de Amerikanen om zich zo met onze politiek te bemoeien.
    Maar we schijnen het te laten gebeuren.

    eh eh 21 minuten geleden
    3
    melden
  • 3

    Mooi. Werd de hoogste tijd.
    Europa deugt zichzelf naar de verdommenis.

    Marlon Marlon 19 minuten geleden
    4
    melden
  • 4

    Schandalig dat Amerika als democratische waakhond moet optreden in Duitsland. De AfD is de tweede partij van het land en grootste in de peilingen. Als je die aan de kant schuift dan schuif je de democratie aan de kant.

    Rio Grande Rio Grande 14 minuten geleden
    2
    melden
  • 5

    De AfD was trouwens een anti-Amerikaanse Partij.
    Ze werden groot nadat tien jaar geleden via een lezing van Qeorge Friedman duidelijk werd dat Amerikanen niet veel met Europa hebben , en vooral wilden tegengaan dat Duitsland en Rusland zouden gaan samenwerken. De Russische goedkope arbeidskrachten en grondstoffen met de Duitse know-how zou een match kunnen worden en de Amerikanen zagen dat niet zitten.

    eh eh 5 minuten geleden
    2
    melden
💬

Wil je reageren op dit artikel?

Maak gratis een account aan om te reageren en mee te discussiëren