Bij mij werkt het springen via dat belletje niet goed. Ik zie het topic maar geen enkele reactie laat staan de reactie waar ik heen wil springen. Wie heeft dat ook?
Bij mij werkt het springen via dat belletje niet goed. Ik zie het topic maar geen enkele reactie laat staan de reactie waar ik heen wil springen. Wie heeft dat ook?
Reacties
4 reactiesAlleen na de 100ste reactie op een draadje doet zich dit bij mij voor, alsook bij alle andere reageerders.
Dan kun je de reactie alleen maar vinden/lezen als je naar het account van degene gaat die op jou reageerde. Maakt het dan wel ingewikkeld om er zelf dan weer op te reageren.
Eigenlijk is het zo dat bij de 100ste reactie het draadje ophoudt.
Maar misschien bedoel je iets anders.
@TS
Ja..., dat heb ik ook geregeld.
Dan krijg je door dat je een reactie op je berichtje hebt, en als je die reactie dan aanklikt krijg ik soms alleen een venster met het topic en een reactie scherm.
Om een YT-er aan te halen : daar moet even naar worden gekeken.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.