Thumbnail

Topvrouw NOS pakt topsalaris: 28.800 euro per maand

Algemeen directeur Renate Eringa van omroeporganisatie NOS heeft vorig jaar ruim 28.800 euro per maand verdiend. Met dit royale salaris steekt zij ver uit boven het beloningsplafond voor gewone bestuurders in de (semi-)publieke sector, dat is vastgelegd i

13

Reacties

14 reacties
  • 1

    Het Commissariaat gaf accountantskantoor KPMG in 2022 de opdracht tot een onderzoek naar de naleving van de Wet Normering Topinkomens en de regels voor presentatoren, naar aanleiding van berichten over mogelijke omzeiling van de beloningsregels bij de publieke omroepen. Overigens gaf Eringa destijds de opdracht tot dat onderzoek. In 2022 was zij interim-collegevoorzitter van het Commissariaat voor de Media.
    Kennelijk heeft Eringa goed onthouden van dat onderzoek hoe je een zo hoog mogelijk salaris kunt opstrijken.
    /sarcasm off

    Graaier1000 Graaier1000 3 maanden geleden
    1
    melden
  • 2

    @1 Ik zou de boel sluiten.

    smurf smurf 3 maanden geleden
    0
    melden
  • 3

    @1
    Dat moet jouw toch als muziek in de oren klinken, je nick is: 'graaier' dat doet zij hier hehehe

    tulsi tulsi 3 maanden geleden
    -2
    melden
  • 4

    Tering en ze is nog lelijk ook ! Terug met dat geld.

    tulsi tulsi 3 maanden geleden
    -2
    melden
  • 5

    @4 Wat zou de interim manager van de NAVO top krijgen? 1 Miljoen per dag?

    smurf smurf 3 maanden geleden
    -2
    melden
  • 6

    Als ze zulke salarissen kunnen betalen dan is er duidelijk geen overheids geld meer nodig.
    Dus gelijk stopzetten die zaak.
    Zij is niet de enige, die zich daar verrijken met overheids geld, terwijl er steeds meer mensen honger lijden.

    MARCUSAURELIUS MARCUSAURELIUS 3 maanden geleden
    0
    melden
  • 7

    Ik vind het op zich kunstig hoe specialisten in de communicatie, altijd kunnen rechtpraten wat fout is.
    En dit is echt ziek, zo’n hoog maandsalaris, wat ze op een onduidelijke manier elke maand binnenkrijgt.
    Als Nederland in een ding ergens in uitblinkt, dan is het communiceren in wollig breedsprakige verklaringen waarmee je alle kanten op kan, en bijna niemand later weet wat er gezegd of geschreven is.

    Marrie1 Marrie1 3 maanden geleden
    -1
    melden
  • 8
  • 9

    @8 Haha ja... Hij woont toch ook op het miljardairs plein.

    smurf smurf 3 maanden geleden
    -2
    melden
  • 10

    @8 Was jij nou boos dat ik dat artikel van die Chinezen niet gelezen had? Voor het vervolg moet je altijd weer doorbladeren. Maar ik had daarna wel de online versie gelezen hoor.

    smurf smurf 3 maanden geleden
    -2
    melden
  • 11

    @3 tulsi,
    Klopt helemaal, Eringa is een vrouw waar ik nog veel van kan 'leren'. Mijn grote voorbeeld, mijn held, is trouwens te zien via onderstaande link vanaf 1 minuut en 35 seconden.
    /sarcasm off
    https://youtu.be/4tvczHg7lDg?si=9A3HgnwVTntShBXP

    Graaier1000 Graaier1000 3 maanden geleden
    -1
    melden
  • 12

    @10 smurf,
    Het antwoord is nee. Dat betreft echter een ander topic. Wilt u hiervoor (verder) discussiëren dan lijkt mij dat andere topic de juiste plaats daarvoor.

    Graaier1000 Graaier1000 3 maanden geleden
    0
    melden
  • 13

    @12 Ok...

    smurf smurf 3 maanden geleden
    -2
    melden
  • 14

    @11
    Ze slaan daar de spijkers op zijn kop.
    Jammer dat dit soort programma’s niet meer gemaakt worden voor tv.

    Marrie1 Marrie1 3 maanden geleden
    0
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.