Nieuwskoerier

Reacties

6 reacties
  • 1

    ------Parias is beroemd op TikTok voor het opnemen van video's van ICE-agenten die arrestaties verrichten.
    Zijn video's tonen vaak gewapende federale functionarissen met snuffelhonden en zware voertuigen die mensen vasthouden in de straten van Los Angeles.
    Zijn video's zijn honderdduizenden keren bekeken en duizenden likes in het proces verzameld.
    -
    Tegenstanders worden met geweld uitgeschakeld?!

    eh eh 1 maand geleden
    -1
    melden
  • 2

    Dat krijg je ervan. Elke dag is extreem links aan het rellen rondom de ICE gebouwen en wordt er zelfs op de agenten geschoten. Eerder werd ook al een hysterische antifa vrouw neergeschoten toen ze met haar auto op de wagen van ICE agenten was ingereden.
    .
    Links probeert wanhopig en met geweld de wil van de meerderheid te blokkeren. 78% van de Amerikanen is voor het uitzetten van criminele illegalen en 56% wil alle illegalen uitzetten.

    Reconquista Reconquista 1 maand geleden
    6
    melden
  • 3

    @2
    De meerderheid is tegen de fascistische manier waarop Trump het aanpakt.
    Dat vergeet je er steeds bij te zeggen.

    zeikenderechter zeikenderechter 1 maand geleden
    -5
    melden
  • 4

    Approval 35%. Democratische affiliatie +7%. Steun voor Trump onder jongeren tot 35 jaar volledig verdampt.
    De midterms - als ze doorgaan en eerlijk verlopen - worden een oranje drama met heel veel ketchup tegen de muur.

    zeikenderechter zeikenderechter 1 maand geleden
    -5
    melden
  • 5

    @4
    Ik kom op een approval rrating van 41% uit (CNN). Maar de Democraten profiteren er niet echt van en staan er even slecht voor. Nou verliezen de meeste zittende presidenten de midterms maar we gaan het volgend jaar zien. Maar dan dan nog ben je niet van Trump af hoor. En het verandert ook niets aan het feit dat de meeste Amerikanen van de illegalen af willen.

    Reconquista Reconquista 1 maand geleden
    4
    melden
  • 6

    @5
    Nou vergeet je er weer bij te zeggen dat de meerderheid tegen de fascistische manier is waarop Trump het aanpakt.
    The Economist heeft em zelfs op 33% approval dus soit, laat het 37% zijn. Niets om over naar huis te schrijven.

    zeikenderechter zeikenderechter 1 maand geleden
    -4
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.