VIDEO: Vlammend betoog van Nausicaa Marbe
Vlammend betoog van Nausicaa Marbe. Jullie zijn oorverdovend stil nu Hamas zich gruwelijk gedraagt tegenover de eigen inwoners in Gaza. Waar is jullie verontwaardiging? Beetje Hypocriet, toch?
5
Reacties
4 reacties"Waar is jullie verontwaardiging? Beetje Hypocriet, toch?" Ik hoor Nausicaa Marbe nooit over het kolonistengeweld op de Westbank.
Nederland heeft Hamas op de lijst van terreurorganisaties staan, wat wil Marbe nog meer?
Nausicaa Marbe begrijpt het nog niet helemaal. Hamasfans gaan echt niet betogen tegen Hamas.
Hamas is zo fout als je het maar kan bedenken.Maar zij moeten vooral van binnenuit en vanuit overige arabische landen worden geneutraliseerd.
De afgelopen jaar is het Israel niet gelukt.
En ja zij verschuilen zich tussen burgers, maar het kan toch nooit de bedoeling zijn om dan maar alles af te knallen daar. Want dan is Hamas pas vernietigd na 2 miljoen doden.
Het gaat bij hun nooit om de Palestijnen. Zij zijn alleen nuttig om in te zetten tegen Israël.
Zelfde geldt voor de honger, het geweld tegen de bevolking of zelfs genocide. Als dat allemaal zo erg voor hun zou zijn, dan zou het haast ook dagelijks over de jihad in Soedan gaan. Over Nigeria en nog meer landen in Afrika.
Er zouden debatten gevoerd worden hoe wij de grootste sponsor van al dat islamitische geweld kunnen aanpakken. Welke sancties zouden we Qatar kunnen opleggen?
Dan zouden we het nu ook kunnen hebben waarom er bulldozers met de Qatarese vlag rondrijden in Gaza.
We zouden ons kunnen afvragen welke rol Qatar speelt in Gaza nu Hamas de strijd niet wil opgeven.
Maar het interesseert blijkbaar niemand.
Dat komt pas weer als zij hun pijlen kunnen richten op Israël.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.