Gevaarlijke Tunesiër glipt moeiteloos Nederlandse asielprocedure in - NieuwRechts.nl
Een 19-jarige Tunesiër die in Duitsland werd gezocht, blijkt zonder problemen in de Nederlandse asielprocedure terecht te zijn gekomen.
3

Reacties
2 reactiesIn Duitsland gezochte gevaarlijke Tunesiër (19) rolde zonder problemen Nederlandse asielprocedure in: meerdere arrestatiebevelen
https://www.telegraaf.nl/binnenland/in-duitsland-gezochte-gevaarlijke-tunesier-19-rolde-zonder-problemen-nederlandse-asielprocedure-in-meerdere-arrestatiebevelen/97762453.html?recommender=Proteus
Als die 19- jarige dan nu gedetecteerd is in één van onze luxe opvangcentra, dan kan hij toch heel simpel worden opgepakt en worden uitgeleverd aan Duitsland? Wat is daar moeilijk aan? Of zijn er weer allerlei regeltjes en wetten, die door 'slimme' rechters kunnen worden toegepast om 'recht' te spreken? Als dat waar is, moet er wel heel veel aan onze wetgeving gewijzigd worden en misschien ook een aantal rechters vervangen.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.