Reacties

13 reacties
  • 1

    En komt het hoofdstuk integreren, aanpassen en normaal meedoen in de maatschappij ook aan de orde in die moslimstemhulp ?

    Marrie1 Marrie1 10 uur geleden
    1
    melden
  • 2

    Dit land is knettergek.

    spookrijder spookrijder 9 uur geleden
    1
    melden
  • 3

    @1 Nee wel minder controle op de bijstand:-)

    else else 8 uur geleden
    1
    melden
  • 4

    Net bij de Moslimstemhulp ingevuld dat we in Nederland een ernstig moslimprobleem hebben omdat ze zwaar oververtegenwoordigd zijn in criminaliteit en onaangepast gedrag. Kom ik uit bij Denk.

    Ronin Ronin 8 uur geleden
    1
    melden
  • 5

    Eerst dacht ik dat het een artikel was van De Speld of Nieuwspaal.
    Maar nee, de 'Moslimstemhulp' bestaat echt.
    Ik heb de proef op de som genomen en ingevuld hoe (volgens mij) een moslim deze stemwijzer ingevuld zou hebben.
    Drie keer raden wat de uitslag was.
    Ik DENK dat iedereen dat meteen goed zal raden 😁

    Graaier1000 Graaier1000 8 uur geleden
    1
    melden
  • 6

    @3
    😁, ja, daar is veel kennis over.
    Las eergisteren nog n artikel over een nieuw kamerlid van Denk.
    Aspirant-Kamerlid Denk uitgeschreven als eigenaar restaurant op IJburg, vlak nadat inspectie er vermoedelijk illegale arbeiders had aangetroffen
    In een restaurant op IJburg zijn onlangs vermoedelijk illegale arbeiders aangetroffen. Elif Esen – nummer vier op de kandidatenlijst van Denk voor de Tweede Kamerverkiezingen – liet zich kort daarop uitschrijven bij de Kamer van Koophandel als eigenaar en bestuurder van het restaurant.

    Marrie1 Marrie1 7 uur geleden
    0
    melden
  • 7

    Enkele volgens mij in het oog springende stellingen in de Moslimstemhulp:
    Er komt een vaste functionaris die beleid, meldingen en maatregelen tegen islamofobie landelijk coördineert, vergelijkbaar met de coördinator tegen antisemitisme.
    Nederland beëindigt de export, import en doorvoer van wapens of onderdelen naar en van Israël.
    De overheid betaalt de volledige kosten van kinderopvang zodat ouders geen eigen bijdrage hoeven te leveren.
    De wet blijft van kracht waardoor asielzoekers eerlijk over gemeenten worden verdeeld in plaats van geconcentreerd in enkele plaatsen.
    Scholen moeten ouders vooraf informeren en toestemming vragen voor lessen over seksualiteit en gender.
    Agenten mogen een hoofddoek dragen als onderdeel van het uniform, vergelijkbaar met andere landen.
    Het aantal migranten wordt beperkt om druk op huisvesting, zorg en sociale voorzieningen te verminderen.
    Het publiekelijk vernielen van religieuze boeken, zoals de Koran of Bijbel, wordt strafbaar gesteld.
    Hulp voor onterecht verdachte moslims.
    De overheid ondersteunt mensen die ten onrechte op terreurlijsten staan en helpt bij herstel van schade en reputatie.
    Scholen en universiteiten moeten een aparte ruimte aanbieden voor gebed als daar behoefte aan is.
    Nederland erkent Palestina officieel als staat en onderhoudt formele diplomatieke relaties.

    Graaier1000 Graaier1000 7 uur geleden
    0
    melden
  • 8

    @1 Marrie1,
    Nee die punten komen niet aan de orde. Wel een aantal andere punten, zie ook @7.

    Graaier1000 Graaier1000 7 uur geleden
    0
    melden
  • 9

    @6 Het is seriues een stelling , en alles wat Graaier opsomt , wie weet is dit gewoon door DENK in elkaar geflanst
    vrij onnozele stemhulp

    else else 6 uur geleden
    0
    melden
  • 10

    Ik heb 'm even gedaan. Deze moslim komt tot het volgende resultaat:
    https://www.moslimstemhulp.nl/resultaat.php

    spookrijder spookrijder 5 uur geleden
    0
    melden
  • 11

    Resultaat
    U komt het meeste overeen
    met de volgende partij
    83%
    PVV

    spookrijder spookrijder 5 uur geleden
    0
    melden
  • 12

    Hahahahaha ook bij deze DENK stemhulp kom ik uit op de PVV. . . Dan zal het vast wel kloppen. .

    LoydMorris LoydMorris 4 uur geleden
    -1
    melden
  • 13

    @12 Huhuh... Ik dus ook. Tijdens het invullen was ik een oudere moslim met als geboorteland Suriname. :-)

    spookrijder spookrijder 3 uur geleden
    -1
    melden

Plaats een reactie