Frans Timmermans: "De islamisering schrijdt niet voort"
De islamisering is geen probleem. Dat zei Frans Timmermans maandagavond bij Vandaag Inside.
2
De islamisering is geen probleem. Dat zei Frans Timmermans maandagavond bij Vandaag Inside.
Reacties
4 reactiesKom eens uit je stoel Frans. . . Ga bv. eens kijken in Eindhoven. Ik kan je vertellen dat de islamisering met bijbehorend gedoe voor mij de reden was om deze stad te verlaten. . .
als hij nog niet in ziet dat het een probleem is, dan hou ik mijn hart vast als hij minister-president wordt van dit landje. wordt Nederland in geen tijd een Islamstaat
De katholieke taliban vindt ook weer wat...
Ik snap totaal niet waarom lieden als Timmermans alles op alles zetten om niet-westerse immigratie met alle macht te faciliteren, we zien toch al decennia dat de spanningen en onveiligheid hier oplopen niet minder worden zoals beloofd?
Ik weet nog goed dat ons in de jaren 80-90 voorgelogen werd dat de volgende generaties volkomen verwesterd zouden zijn, dat bleek totaal niet het geval.
Ieder jaar een nieuwe 1e generatie binnenhalen helpt ook niet mee, behalve als je islamisering prachtig vind natuurlijk..