Timmermans vindt ophef om islamisering maar overdreven: 'We hebben alleen probleem met kleine groep' - NieuwRechts.nl
Tijdens de uitzending van Vandaag Inside maandagavond ontstond een discussie tussen Johan Derksen en Frans Timmermans over islamisering in Nederland. Derksen noemde islamisering “de grootste vijand va
6
Reacties
10 reactiesJammer dat die "kleine groep" niet bij jou voor de deur zit, Frans. . .
'We hebben alleen probleem met kleine groep'
-Die 'kleine' groep wordt wel steeds groter...
-
Derksen heeft gewoon gelijk en Timmermans is ziende blind (zoals gewoonlijk bij links).
-
“Jullie hebben een PvdA-lid, die oude burgemeester van Rotterdam, die zegt dat zijn dochter een probleem heeft als ze met een niet-moslim thuiskomt. Dat vind ik lachwekkend, dat een man op die positie dat zegt.”
-Is meer schrikbarend te noemen.
Timmermans leeft op een andere planeet. Als je dìt blijft ontkennen en denkt dat er maar een paar scholen en moskeeën zijn, die aangepakt moeten worden, dan heb je een behoorlijk stuk beton voor je hoofd.
Hij begrijpt niet dat elke foute school, moskee of foute moslim er één teveel is.
Derksen was blij het allemaal niet meer te hoeven meemaken.
Timmerfrans begrijpt duidelijk niet wat het begrip 'islamisering' inhoudt. Voor de rest is hij, zoals de meeste linksmensen tegenwoordig, knettergek.
Het probleem met de islam zit in de basis.
De allerbeste moslim, voorbeeld voor alle andere moslims, is de profeet. Als je dan bekijkt wat die allemaal heeft uitgespookt...
Een 'goede' moslim zal altijd de profeet als voorbeeld nemen, daar zit dan het grootste gevaar in. Moslims die lak hebben aan de islam, de 'slechte' moslims, integreren beter. Wat je tegenwoordig echter ziet, is dat er steeds meer 'goede' moslims zijn, dat komt al tot uiting door het sterk toegenomen aantal hijabs welke in het straatbeeld voor komen.
Cabaretiers durven geen grappen te maken over moslims.
Een Mohammedcartoon publiceren betekent dat je levenslang bewaking nodig hebt.
Vrouwen hebben in de publieke ruimte te maken met mannen uit streng femicidale culturen.
De linkse bewegingen onder GL-PvdA, BDS (Boycot, Divest, Sanction Israël) en andere bewegingen zijn geïnfiltreerd door de lange arm van Iran en agiteren vóór Hamas. Nu er een vredesinitiatief van Trump ligt , dat ontwapening van Hamas eist en de beweging weinig politieke toekomst voorspelt, gaan de inspanningen van pro-Hamas activisten ineens omhoog. Dus: geen hoop dat er een wapenstilstand kan komen voor Gazanen, maar woede: Hamas mag niet gedwongen mag worden tot ontwapenen.
Joden kunnen in Nederland en andere landen niet langer veilig over straat of naar school. En zeker niet naar de universiteit, waar linkse bestuurders jodenhaat faciliteren en docenten het intimideren van joodse studenten en collega's onderwijzen.
Vandaag allerlei hatelijke pro-Palestina demo's op 7 oktober. Op stations , waar verkeersstromen een hoog veiligheidsrisico met zich meebrengen.
De media hebben na de genocide die Hamas bedreef, het Israëlische leger tijdens de oorlog op de Gaza-strook consequent tegenover vrouwen en kinderen geplaatst. Hamas en gedode terroristen werden vrijwel geheel uit beeld gehouden. Het is zo opvallend en zo breed dat het wel opzet en afspraak moet zijn.
Al vóór 7 oktober 2023 agiteerden Iran, Hamas en (extreem)links tegen Israël. Het was een 'westers koloniaal project' , 'apartheidsstaat' en 'genocidepleger'. Deze agitatie-propaganda, juist vanuit de gelederen van GL-PvdA, gaat na het sluiten van vrede in het Midden - Oosten echt niet meer verdwijnen uit Nederland of West-Europa.
Timmermans partij is in essentie niet democratisch, maar totalitair. In Iran wordt de helft van de mensheid, vrouwen, gedegradeerd tot 2e rangs mens. Een partij die op zijn ruggetje ligt voor Teheran en Hamas hoort niet thuis in een democratisch stelsel. Vrouwen doen er beter aan niet op deze partij te stemmen.
Voor kinderen en kleinkinderen is Nederland geen goed land meer. zeker niet als het meisjes zijn.
DvD
Vooral om die laatste regel maak ik mij zorgen. . . De toekomstige generatie's zullen ons vervloeken. . ."Voor kinderen en kleinkinderen is Nederland geen goed land meer. zeker niet als het meisjes zijn"
m postLoydMorris
Dat kan toch geen verrassing zijn. Als ik een kind krijg en het is een meisje, gaat ze niet opgroeien in Nederland. Ik heb al voldoende gezien en meegemaakt. Dus dat gaat niet gebeuren.
Als meer vrouwen zo gaan denken, zijn ze niet langer gecommitteerd om iets op te bouwen in dit land. Als vrouwen niet langer gecommitteerd zijn, is een deel van de mannen dat evenmin. Zo gaan dingen des te meer en des te sneller maatschappelijk schuiven. En niet in de goede richting. De high-end burgers vertrekken, er komen low-end bij.
Maar kijkt U even naar mijn post onder een andere draad: https://www.nieuwskoerier.nl/news/89871-dit-zijn-de-vijf-belangrijkste-misvattingen-waarmee-de-asielcrisis-wordt-ontkend
DvD
Ik heb het gelezen, DvD. . . Het is inderdaad bizar wat wij, hier in Europa, overhoop laten halen. Dat we opgezadeld zitten met politici die totaal geen visie hebben. Die willens en wetens onze vrijheden te grabbel gooien. Dit gaat de geschiedenisboeken in waar hun nazaten niet trots op zullen zijn. . .
m postLoydMorris
Politici en visie. De visie is, denk ik, persoonlijk geld verdienen. Ik verwoord het meestal zo: politici, ambtenaren en mensensmokkelaars leven op zijn minst in symbiose. Daarnaast zijn vastgoedbaronnen belangrijke donateurs van politieke partijen. Zij en eigenaars van hotels lopen dankzij de instroom binnen.
Opmerkelijk is dat soms wel grote drugsbendes worden ontmanteld en kopstukken veroordeeld. Maar van grote mensensmokkelorganisaties lees je dat nooit.
In aanloop naar de verkiezingen is de mogelijke verwevenheid tussen de georganiseerde misdaad van de mensensmokkel en mensenhandel een interessante vraag voor kiezers. Een aanverwante vraag is, waarom men toestaat dat het asielvraagstuk complete westerse democratieën blijvend ondermijnt en destabiliseert. Terwijl het Westen machtige geopolitieke vijanden heeft.
Nogal onverklaarbaar
DvD