GeenStijl: Timmerfrans: 'Mensen bang dat Geert Wilders ze wil uitzetten vanwege hun huidskleur'
Hee. Daar heb je de polarisatie
18
Hee. Daar heb je de polarisatie
Reacties
34 reactiesNou, de mensen zijn niet bang, maar Frans Timmermans.
De mensen zijn juist gelukkig, vandaar
dat de PVV de verkiezingen zal winnen.
Feitenvrij geneuzel van de populist Timmerfrans.
Jammer Frans, ook deze keer gaat het 'm niet worden met de TK-verkiezingen. En de keer daarop ook niet. En de keer daarop ook niet.
Kan het afwezige kabinet niet ingrijpen om dit soort hysterische leugens van Timmermans te stoppen ?
Of beter nog, geef de burger politieke rust, en stel de verkiezingen voor 4 jaar uit.
Dat is één van de kenmerken van ultrarechts.
Minderheden aanpakken, maar niet allemaal tegelijk natuurlijk, de één na de ander.
Het is niet slim als je tot een minderheid behoort om op ultrarechts te stemmen, op een gegeven moment ben jij aan de beurt als ze het voor het zeggen krijgen.
Klinklare onzin, Frans. . . Er wordt niemand zomaar het land uitgezet. En het heeft totaal niets met een huidskleur te maken. Jij bent het zelf die hier een enorme tweespalt aan het zaaien is met je enge linkse praatjes.
Wat zit je nu weer voor onzin uit te kramen ? ik heb het helemaal niet over minderheden ,het enige wat ik wil is de verkiezingen voor 4 jaar uitstellen om leugenachtige haatzaaiende politici te stoppen.
Aan de beurt met wat? Wat gaat er dan gebeuren volgens jouw?
Dan komt de grote boze rechtse wolf en die eet iedereen op. En daarom moet je links stemmen. 😊 Maar even serieus wil je voortaan niet meer van die moeilijke inhoudelijke vragen stellen want dan raakt links helemaal van de leg en weten ze zich geen raad meer.
@7Nou ja, corrupte Franz hoort natuurlijk wel bij een linkse minderheid.😉
En dat moeten we vooral zo houden, dat nest met linkse ratelslangen brengt alleen maar ellende.Da's waar... want de rechtse cobra's waren het afgelopen jaar fantastisch bezig! Oh wacht...
Southpark deel vijf gezien?
Grapjurk 🤣, en daarom stoppen met de verkiezingen.
Waar Trump Satans butt baby probeert te aborteren? Ja... hehehe... ze blijven raak slaan.
Haha, nu snap ik het, die baby was natuurlijk doorgesnoven kleine Timmerfransie.
Yep, en Satan is het geblondeerde viswijf... want dankzij haar krijgen we Timmermans! Mooi hè? Geert die bevalt van een links kabinet... awwww.... snap je ook meteen dat geblondeerde gebraak...
Timmermans, gewogen en deze keer véél te licht bevonden.
Je kijkt teveel tekenfilms, je fantasie slaat op hol.
De werkelijkheid is soms gekker dan fantasie! Nog maar vier weken tot de bevalling! Geinig, heeft het geheel dan ook niet zo'n 9 maanden geduurd? Die Geert...
Hij mocht zijn werk niet doen, dus stemmen we met z'n allen gewoon weer op de heer Wilders. En hij heeft natuurlijk ook de gunfactor.
AI Moderatie: Bevat extreem grove en seksueel getinte vergelijking die over de grens gaat
Hmmm, ja, Thailand is over de grens...
"Want er zijn mensen in dit land bang dat we in een GroenLinkse dictatuur belanden als Frans Timmermans aan de macht komt."
-
Iedereen met slechts een heel klein beetje verstand hoort hier bang voor te zijn.
Het is bovendien pure klimaat huichelarij wat ze uitkramen, want hoe kun je voor de import van vele duizenden mensen zijn
en dan zo vol op het klimaat gaan inzetten?
Het land volplempen is nou niet bepaald goed voor het klimaat, de natuur, het leefmilieu en ga zo maar door.
Enfin, het klinkt allemaal niet heel erg gezond voor de baby... ik hoop wel dat jullie haar bevalling een beetje serieus nemen.
In de laatste peiling van EenVandaag duikelt Timmermans en zijn groene club, al wéér wat naar beneden.
Gaat goed zo. Uiteraard stijgt rechts en hoeft Wilders zich geen zorgen te maken.
Met dit soort uitspraken van Timmermans kan de rechterflank gewoon achterover leunen. Het gaat allemaal vanzelf.. 😄
En toen heeft Timmermans ze gerust gesteld omdat hij weet dat Wilders dat helemaal niet wilt ?
Want dat weet hij dondersgoed.
Lijkt een beetje als die minder,minder leugens toen ze riepen dat Marokkaanse kindertjes bang waren het land uit te worden gestuurd, en Rutte tegen hen riep 'wij' laten Wilders dat niet doen. Terwijl hij er keer op keer bij was als Wilders weer eens duidelijk maakte het over criminele marokkanen had.
Zelfs de avond ervoor in het live televisie debat
https://www.youtube.com/watch?v=LZrp90HqTJ8
Mij viel vooral op die joodse moeder die tekeer ging tegen N.'s politiek.
Southpark kan dat maken vanwege hun joodse makers.
Voorbeeld van de standaard werkwijze van links en van de Amerikaanse aanpak van verkiezingen (Republikeinen én Democraten). Suggereren dat de tegenstander iets heeft gezegd. Hem daarvoor aan de kaak stellen en zelf toesnellen als redder in de nood.
Past wel bij Timmermans met zijn Salvator Mundi - complex ( "Redder van de Wereld"). En bij zijn partij die niets minder voorheeft dan dat Nederland de Aarde redt.
De rest van het betoog is losjes opgehangen aan de valse aanklacht jegens de tegenstander. Oorzakelijke verbanden zijn niet aanwezig. Maar dat zal verband zal zijn de bovennatuurlijke kracht van Timmermans.
DvD
Jurist Jeroen Pols heeft de moeite genomen om het concept-verkiezingsprogramma van GroenLinks-PvdA uit te pluizen. Hij vermoedt dat niet veel kiezers hetzelfde hebben gedaan.
Het verkiezingsprogramma is getiteld ‘Een nieuwe start voor Nederland’. Die titel moet je letterlijk nemen: Frans Timmermans knalt de Great Reset erin, daarna hebben we een nieuwe start, een leven voor elke Nederlander waarin schaarste centraal staat, merkt Pols op.
Timmermans doet dat niet stiekem, hij gaat ervan uit dat u niet de moeite neemt zijn epistel van 170 pagina’s orwelliaanse doublespeak door te ploegen.”
Hoeven we niet meer te eten?
De agrarische sector staat als het aan GroenLinks-PvdA ligt aan de vooravond van totale vernietiging. Er zal alleen nog plaats zijn voor kleinschalige biologische hobbyboeren. We moeten volgens Timmermans kiezen voor wonen of eten en vliegen. Dat kan niet alle drie, zo stelt hij. De visserijsector moet wijken voor natuur.
Hij legt ons niet uit wat we gaan eten zonder boeren of hoe het met voedselzekerheid zit. “Hoeven we niet meer te eten?” vraagt Pols.
Timmermans wil de wooncrisis oplossen door 100.000 woningen bij te bouwen. Er is alleen één probleem: het structurele woningtekort is 400.000. De partij wil dat er een jaarlijks positief migratiesaldo komt van 60.000. Dat betekent minimaal 230.000 migranten per jaar.
Was dat geen complottheorie?
En om die woningen te kunnen bouwen, gaan we stoppen met vliegen en voedsel produceren. Pols: “Landbouwgrond herbestemmen voor bouwen? Was dat geen complottheorie? Jazeker, maar nu staat het zwart op wit.”
Er komt bovendien een stikstof- en geluidsplafond om de luchtvaart te ‘verduurzamen’. Die dalen jaarlijks allebei totdat we in 2050 een CO2-neutrale luchtvaart hebben. Met andere woorden: vliegen wordt voor u onbetaalbaar en onbereikbaar, lokale vliegvelden verdwijnen.
Het staat er echt
En Timmermans houdt niet van burgers die zijn beleid bekritiseren, dat moet met strenge censuurwetten hard bestreden worden. Hij wil een nationaal expertisecentrum tegen desinformatie en beïnvloeding dat scholen, media en overheid ondersteunt. Veiligheidsdiensten moeten desinformatie gaan bestrijden. “Het staat er echt,” zegt Pols verbaasd.
InterIk heb alleen wat kleine stukjes van het GL-PvdA verkiezingsprogramma onder ogen gehad. Een verkiezingsprogramma is natuurlijk niets anders dan het boekje bij een auto. Het staat vol ronkende teksten over de prestaties. Ondertussen zit het onding vol sjoemelsoftware en zijn er andere bedriegertjes. Het is misleidende reclame en leidt tot het Assepoester-syndroom: klokslag 12 uur op de verkiezingsavond is de betovering voorbij. Zelfs zonder glazen muiltje. En de prins was ook zinsbegoocheling.
De meeste kiezers weten of voelen wel dat GL-PvdA geen bonafide democratische partij is. De werkelijke macht binnen het fusieproduct ligt bij de totalitaire onderstromen. Vooral van GL. Het programma is ook totalitair en antidemocratisch. Als je van basisindustrieën en hun toeleveranciers af wilt; als je je eigen voedselproductie uit ideologische drijfveren ("ontmanteling van het agro-industriële complex") wilt decimeren, - nota bene in een tijd van gevaarlijke geopolitieke spanningen - , is je doel het land uit te leveren aan communistisch China. Want je berooft jezelf stelselmatig van de middelen om weerstand te bieden tegen buitenlandse actoren.
Het totalitaire karakter is ook af te lezen uit het verkiezingsprogramma. Als je doel is tal van activiteiten af te schalen tot 2050 , is zonneklaar dat de burger/kiezer niet in 2029, 2033, 2037 of 2041 mag zeggen: "Toch maar niet. Dit loopt volledig fout. Wij willen het omgekeerde." De voorgestelde programma's vóóronderstellen dat GL-PvdA aan de macht blijven en dat het beleid onomkeerbaar en onaantastbaar is, doordat burgers/kiezers er niet (langer) over gaan.
DvD
Als je het over het uitzetten obv kleur hebt, kan je dan met je statement een voorbeeld noemen waar zonder aanleiding dit een tot de minderheid horende persoon met (ook) een nederlandse nationaliteit is overkomen (.... "op een gegeven moment ben jij aan de beurt als ze het voor het zeggen krijgen."
"We moeten volgens Timmermans kiezen voor wonen of eten en vliegen. Dat kan niet alle drie, zo stelt hij"
Dat is voorsorteren op carbon-credits via de digitale ID ... weg vrijheid.
die "Jurist"( een titel die over het algemeen gebezigd wordt door gesjeesde rechtenstudenten en andere wannabee advocaten, maar ach... ) is te stom om voor de duvel te dansen, en wie zijn stompzinnig gezwatelde "argumenten" nog gelooft ook heeft waarschijnlijk nog minder werkende hersencellen...
.
"De agrarische sector staat als het aan GroenLinks-PvdA ligt aan de vooravond van totale vernietiging"
>>
We produceren op dit moment voor 75% of meer land-, tuin-, en veeteelt producten voor de export.
Een halvering van die productie betekent dat we nog altijd meer dan genoeg over houden om zelfvoorzienend te zijn en zelfs nog een klein deel kunnen exporteren;.
Gevolg is echter dat grootschalige boeren/telers (lees: bij meerderheid (extreem)rechtse stemmers) die toevallig ook nog eens verantwoordelijk zijn voor de grootse hoeveelheid immigranten) wat minder gaan verdienen... oh... zielige (extreem)rechtse eigenheimertjes toch...
.
.
"Timmermans wil de wooncrisis oplossen door 100.000 woningen bij te bouwen. Er is alleen één probleem: het structurele woningtekort is 400.000."
>>
Structureel beteken niet dat er jaarlijks dat aantal woningen te kort bijgebouwd moeten worden, maar dat dat aantal over een langere termijn ongeveer constant op dat aantal staat.
Met de bouw van 100.000 woningen per jaar, loop je dus weldegelijk jaarlijks in op het woningtekort.
Verder is de wens voor 100.000 extra woningen per jaar breed gedragen in zowel de politiek als in de samenleving.
.
.
"De partij wil dat er een jaarlijks positief migratiesaldo komt van 60.000. Dat betekent minimaal 230.000 migranten per jaar."
>>
Het huidige immigratie overschot is jaarlijks zo'n 250.000;
Dat wil zeggen dan PVDA/GL, net zoals meerdere partijen (ook rechtse partijen) gaan voor een verlaging van het immigratiecijfer met 190.000 per jaar!
.
Het rekensommetje (dat het zgn. omvolkingsplan zou moeten bewijzen) gaat uit van 170.000 emigranten;
plm. 2/3 daarvan heeft een buitenlandse nationaliteit (zegge plm. 110.00)
Dit houdt in dat er volgens het plan van o.a. PVDA/GL jaarlijks 50.000 buitenlanders meer vertrekken dan binnen komen in Nederland! Dus ja! het omvolkingsplan is een stompzinnigrechtse complottheorie.
.
.
En zo kan ik nog wel even doorgaan...
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.