Reacties

13 reacties
  • 1

    Ze maken dezelfde fout als KOZP en XR. Aan de lopende band tegenstanders creëren met pesterijen tegen willekeurige burgers.

    Reconquista Reconquista 29 dagen geleden
    2
    melden
  • 2

    Wat een schandalige opmerkingen. Beter is het om Israël te bannen bij dit soort evenementen. Als dat niet gebeurt mag je daar natuurlijk tegen demonstreren. Maar domme beledigende dingen roepen is natuurlijk not done.

    Hendrianus Hendrianus 29 dagen geleden
    0
    melden
  • 3

    Kijk eens wie er vooraan staan ?
    Moesten die hoofddoeken niet mee lopen in de mars van de Dolle Mina’s vandaag in Rotterdam ?

    Marrie1 Marrie1 29 dagen geleden
    3
    melden
  • 4

    En waarom zijn die gemaskerde figuren niet opgepakt ?

    Marrie1 Marrie1 29 dagen geleden
    3
    melden
  • 5

    @3 Tuurlijk niet. . . Ze komen alleen opdagen als er tegen een bepaalde groep gedemonstreerd kan worden.

    LoydMorris LoydMorris 29 dagen geleden
    2
    melden
  • 6

    @3
    Ik denk niet dat ze daar toestemming voor krijgen van hun eigenaren.

    Reconquista Reconquista 29 dagen geleden
    2
    melden
  • 7

    @5
    Ja, dat is een prioriteit in dat soort kringen

    Marrie1 Marrie1 29 dagen geleden
    2
    melden
  • 8

    @6
    Het geeft een bepaald signaal af, wat ze altijd met hand en tand ontkennen, en vanwege een Dolle Mina demo vallen ze gewoon weer door de mand. 🤣

    Marrie1 Marrie1 29 dagen geleden
    3
    melden
  • 9

    @2 Wees jij nu maar blij dat je in nederland woont en niet in israel dat omgeven is door islamitische landen. Landen die israel van de kaart willen vegen. Nu vinden ze dat hamas dat voor hen mag doen.

    ThWil ThWil 28 dagen geleden
    1
    melden
  • 10

    @9 Het enige wat er van de kaart geveegd wordt zijn de Palestijnen, al sinds de oproep om een staat te stichten in Palestina. Dat is dus sinds het eerste zionistin congres in Zwitseland in 1897'(Thuisgekomen schreef Herzl in zijn dagboek: ‘In Bazel heb ik de joodse staat gesticht’. )

    Hendrianus Hendrianus 28 dagen geleden
    -1
    melden
  • 11

    @10 Je draait graag oorzaak en gevolg om. Eerst trachtte hamas onder gejuich van gazanen zoveel mogelijk willekeurige israeliers te vermoorden. Ze zijn niet verder in gekomen dan zo'n duizend. En zag je nog al die gazanen juichen toen die gegijzelden al dan niet zwaar gewond en/of verkracht gaza binnenreden. Maar ook al dat gejuich bij toen die raketten die op willekeurige doelen in israel werden afgeschoten. En nu hamas zich niet wil overgeven, etc etc gaan ze huilen als israel de daders en gegijzelden gaat opzoeken. Dit alles had allemaal niet gehoeven. Prent dat even in je geheugen, want blijkbaar sla je dat gemakshalve over.

    ThWil ThWil 27 dagen geleden
    2
    melden
  • 12

    @11 De oorzaken van 7 oct. 2023 liggen dieper. Daarmee valt het wrede geweld niet goed te praten maar als je denkt dat 7 oct 2023 een startpunt is dan heb je het mis.

    Hendrianus Hendrianus 27 dagen geleden
    0
    melden
  • 13

    @12 Dat roepen ze continu. Zo vergeten dat gaza vanaf 1948 tot en met 1967 door egypte werd bezet. En vraag die gazanen maar niet waarom gaza toen geen palestijns land werd. Je weet natuurlijk wel waarom. Er bestond toen nog steeds geen palestina. Idem voor de bezetting van samaria en judea. Daar waren de inwoners zelfs genaturaliseerd tot jordanier. En vergeet je niet dat in 2005 gaza judenfrei was, dus wat was er te klagen voor die gazanen. Dan kreeg je die hele geschiedenis rond hamas die met bloedvergieten aan de mag kwam. Voorts de intifada's waarbij vele bloedige aanslagen bijna een dagelijkse tragedie was. Voorts de continue raketbeschietingen op israel. En jij verwacht dan dat israel gewoon blijft toekijken. De oorzaken liggen zeker dieper maar dan wel bij de hamas en consorten.

    ThWil ThWil 26 dagen geleden
    1
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.