NU+ | Klimaatdoel raakt toch echt uit zicht, ook al blijft Hermans hoopvol
Klimaatminister Sophie Hermans springt grote uitstoters te hulp met maatregelen om de energierekening te verlagen. Tegelijkertijd zegt ze hoopvol te zijn dat het klimaatdoel voor 2030 nog binnen bereik komt. Dat getuigt van grenzeloos optimisme - en een g
3
Reacties
6 reactiesDie miljarden van dat klimaatgedoe kunnen we beter voor andere
doeleinden gebruiken.
Ik vind het een beetje de minister van geld weggooien.
Het hele klimaatplan komt erop neer dat we fabrieken wegjagen en dat die fabrieken de co2 maar in andere landen moeten gaan uitstoten. Dus niet lokaal produceren en consumeren. Maar het liefst aan de andere kant van de aardbol produceren en dan hier consumeren.
smurf,Inderdaad, fabrieken in Nederland die relatief schoon zijn worden afgebroken en minder schoon in het buitenland weer opgebouwd. Dat helpt Planeet Aarde geen zier, integendeel. Het zorgt wel voor ' een schoon geweten' bij minister Hermans en sommige anderen die er net zoals haat tegenaan kijken. Ondertussen holt welvaart/welzijn in Nederland achteruit.
Correctie bij
.haat = haar.
Mijn excuses.
Ja, dat noemen ze greenwashing.