Reacties

4 reacties
  • 1

    Die gaat dus nooit meer weg. . . .

    LoydMorris LoydMorris 2 uur geleden
    1
    melden
  • 2

    Die hoort uitgezet te worden, een asielzoekende Palestijn die op jodenjacht ging in Nederland.
    En ja natuurlijk wil die Palestijn hier blijven want “ Nederland was altijd zijn droom “
    (Het begint steeds meer te stinken in Nederland naar een verrotte dolgedraaide mentaliteit in de hoge kringen)

    Marrie1 Marrie1 2 uur geleden
    0
    melden
  • 3

    Hard tegen het hoofd trappen is volgens mij poging tot doodslag. Verdient denk ik toch meer dan 6 maanden gevangenisstraf.

    Graaier1000 Graaier1000 1 uur geleden
    2
    melden
  • 4

    @2
    Gezien er oorlog in Gaza is kan hij niet uitgezet worden. Zelfs niet als de overheid hier toe beslist heeft kan hij gezien internationale verdragen niet uitgezet worden.
    .
    @3
    Ja dat vind ik ook poging tot doodslag. Ook als hij die attentie niet zou hebben gehad heeft hij wel het risico genomen.
    En inderdaad veel te weinig straf, vind ik ook. Er werd door groeperingen een hetze voorbereidt en uitgevoerd op Nederlandse mensen die buiten het conflict Israël/Gaza staan, alsook op mensen uit Israël zelf.
    Als zulke types naar Nederland komen om reuring te veroorzaken met geweld dan zijn het in mijn ogen geen asielzoekers maar onruststokers en geweldsplegers, dat moeten we hier niet toelaten en zwaar bestraffen.

    Redmutch Redmutch 16 minuten geleden
    1
    melden

Plaats een reactie