Thumbnail

VIDEO Greta Thunberg

Greta Thunberg is inmiddels aan boord gegaan van de boot om “de blokkade te doorbreken” en naar Gaza te gaan. Ze zegt dat Israël haar deze keer niet kan tegenhouden. Moet Israël haar gewoon Gaza binnenlaten om erachter te komen?

4

Reacties

18 reacties
  • 1
  • 2

    AI Moderatie: Dit is spam/off-topic omdat het alleen een link bevat zonder inhoudelijke reactie

    LoydMorris LoydMorris 21 uur geleden
    -1
    melden
  • 3

    Vloot richting Gaza met Greta Thunberg aan boord keert terug wegens slecht weer
    De vloot schepen met pro-Palestijnse activisten die zondag was vertrokken naar de Gazastrook is teruggekeerd naar de haven van Barcelona. De organisatie Global Sumud Flotilla Mission laat op X weten dat het weer te slecht is om nu veilig over de Middellandse Zee te varen.
    "We hebben een proefvaart uitgevoerd en zijn toen teruggekeerd om de storm te laten passeren", staat in een verklaring van de activisten. De vloot bestaat uit grotere en kleinere vaartuigen en vooral voor de kleinere schepen zou het nu onveilig zijn. Het is nog niet duidelijk wanneer de vloot opnieuw uitvaart.
    Aan boord zijn onder meer de bekende klimaatactivist Greta Thunberg en acteur Liam Cunningham. Ze hopen de Israëlische maritieme blokkade van de Gazastrook te doorbreken en hulpgoederen te leveren aan de Palestijnse bevolking. Eind juli hield Israël al een schip van de actiegroep tegen.
    Bron: de Telegraaf

    LoydMorris LoydMorris 21 uur geleden
    -1
    melden
  • 4

    AI Moderatie: Link naar externe content zonder context

    LoydMorris LoydMorris 21 uur geleden
    -1
    melden
  • 5
  • 6

    Misschien is ze wel gewoon bang. Ik kan me bijna niet voorstellen dat Israel haar voor de tweede keer laat gaan.

    Reconquista Reconquista 21 uur geleden
    2
    melden
  • 7

    Ze vertrekt weer. . . Met het gezicht wat ze trekt, zal ze het IDF vast angst aanjagen. . . :-))
    https://israeltoday.nl/read/greta-thunberg-opnieuw-naar-gaza-met-nieuwe-vloot/

    LoydMorris LoydMorris 21 uur geleden
    1
    melden
  • 8

    @7
    Nieuwe beelden van het vertrek van Greta:
    https://www.youtube.com/watch?v=84ZSpijuRaI

    Reconquista Reconquista 21 uur geleden
    3
    melden
  • 9

    Egotrippers, over de rug van slachtoffers heen.
    Ik hoop dat Israël ze echt hard aanpakt als ze het alsnog gaan proberen.
    Een keer is geen keer, twee keer is n halve keer, en de derde keer doen ze het niet meer 😬

    Marrie1 Marrie1 20 uur geleden
    3
    melden
  • 10

    @8 Nu nog het laatste deel. . . stranden voor de kust van Gaza. . .

    LoydMorris LoydMorris 20 uur geleden
    -1
    melden
  • 11

    @7
    En dit is ook een goed plan van Israël, gewoon gebruiken wat je op een presenteerblaadje wordt gebracht. 👍
    Uit je link:
    “ Bovendien wil Israël in het kader van het plan de schepen in beslag nemen en overbrengen naar politiebezit om een maritieme politie-eenheid op te richten – een gerechtelijke beoordeling heeft al uitgewezen dat de inbeslagname van dergelijke boten wettelijk toegestaan zou zijn”

    Marrie1 Marrie1 20 uur geleden
    0
    melden
  • 12

    @11 Er wordt altijd rekening gehouden met de inbeslagname van de boten die deel uitmaken van zo'n flotilla. Het zijn niet de duurste en beste schepen die er deel van uitmaken.

    Hendrianus Hendrianus 20 uur geleden
    2
    melden
  • 13

    @12
    Oh, misschien dat ze daarom zo snel weer terug zijn gegaan naar hun thuishaven.
    Maar ik vraag me wel af, zouden ze dan een claim kunnen leggen bij verzekeniringsmaatschappijen als Israël daadwerkelijk hun schepen in beslag neemt.

    Marrie1 Marrie1 20 uur geleden
    0
    melden
  • 14

    @13 Ik denk niet dat er een verzekeringsmaatschappij is die uitkeert als je richting Gaza gaat en opgepakt wordt door de Israëlische authoriteiten.

    Hendrianus Hendrianus 14 uur geleden
    4
    melden
  • 15

    Vanwege de weersomstandigheden hebben de organisatoren van de pro-Palestijnse vloot die op weg was naar Gaza aangekondigd dat ze gedwongen waren om terug te keren. Grappig hoe het klimaat zelf degene is die uiteindelijk Greta verslaat.
    https://x.com/Marianasoux/status/1962513141280944418

    onheus bejegend onheus bejegend 4 uur geleden
    2
    melden
  • 16

    @14
    Dan moeten dat mensen zijn die genoeg geld hebben om zulke financiële verliezen te kunnen dragen, want die boten krijgen ze heus niet terug als Israël ze in beslag neemt.
    Of alles wordt betaald via sponsorgeld.

    Marrie1 Marrie1 2 uur geleden
    2
    melden
  • 17

    @16
    Marrie. Zeker worden die tripjes gefinancierd met sponsorgeld gedoneerd aan instanties gelieerd aan Hamas. Greta en consorten weten ook wel dat ze Gaza nooit zullen bereiken. Het gaat er dan ook meer om aandacht te vragen voor Gaza, hoe meer aandacht hoe beter. En als ze door Israël worden vastgezet levert dat ook weer aandacht op, missie geslaagd.

    Redmutch Redmutch 1 uur geleden
    -1
    melden
  • 18

    Israel zou haar door moeten laten gaan en ergens laten aanmeren in gaza. Kijken wat de reactie zal zijn van hamas en zijn 40 roversbendes?

    ThWil ThWil 39 minuten geleden
    -1
    melden

Plaats een reactie