Rusland voert opnieuw ‘massale droneaanval’ uit op Oekraïne, één dode en 24 gewonden
In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft Rusland opnieuw een „massale droneaanval” uitgevoerd op Oekraïne, schrijft de Oekraïense luchtmacht op Telegram. Daarbij werden 537 drones en 45 raketten gebruikt. De aanval was voor een deel gericht op de r
1
Reacties
1 reactiesZo lang Zelensky niet toe wil geven dat hij heeft verloren, en niet met Poetin (en Trump) in gesprek wil, zal Poetin doorgaan met laten zien dat Rusland al lang gewonnen heeft.
Zelensy mág alleen niet toegeven van NAVO 'baasje' Rutte.
Want Rutte heeft deze oorlog nodig om bestaansrecht voor de NAVO te hebben.
De NAVO is opgericht als 'machtsblok' tegen Rusland.
Zonder (verzonnen, vermeende, gespeelde, fantasie) "dreiging" vanuit Rusland, heeft de NAVO geen enkele reden te bestaan.
Dús wil Rutte deze oorlog in stand houden.
Daarom noemde hij het al "onze oorlog", daarom heeft hij de uitslag van ons referendum genegeerd, daarom heeft hij het onderzoek naar MH17 onder in de la gelegd, daarom heeft hij niet onderzocht wie NordStream2 heeft opgeblazen, daarom heeft hij Zelensky ingefluisterd de deal die hij ging sluiten met Trump te frustreren door ineens extra eisen te gaan stellen terwijl ze al in The Oval Office zaten.
.
Rutte WIL deze oorlog in stand houden.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.