Antifa en azc-demonstranten clashen na moord op Lisa
Rechtse groeperingen wilden zondag demonstreren tegen de asielproblemen. Omdat hierbij de brute moord op Lisa in Amsterdam als voorbeeld van de azc-problemat...
6
Reacties
39 reactiesVies antifa volk.
Duidelijk, de azc demonstranten komen met een echte verhaal waarom ze demonstreren, de antifa’s staan met hun mond vol tanden als er doorgevraagd wordt, en die laatste Antifa lafaard met de schoudertas voor zijn gezicht, geeft de verslaggever een trap na.
Zo is fascistisch links, laffe mensen ook.
Ik kan geen greintje sympathie of respect voor die oproerkraaiers opbrengen.
Dit zijn geen echte demonstranten die vanuit hun hart ergens voor demonstreren.
Dit zijn agressieve aso’s die als dagbesteding met hun uitkering, rotzooi trappen in de maatschappij.
De overheid zou alle subsidies en uitkeringen van dit soort tuig moeten afpakken en stop zetten.
was voor
Antifa staat weer eens achter de criminelen. Ik denk dat veel van die antifa's met zichzelf in de knoop zitten en zich daarom afzetten tegen de samenleving.
Het is ook gewoon een criminele organisatie. Rellen en slopen is het enige waar die nietsnutten in uitblinken.
Begrijpelijk toch? ik kan niet maar wil ook geen greintje sympathie voor dat soort mensen opbrengen.
Het schjnt dat antifa geen organisatie is want er is geen leiding.Dan is het wmb een zooitje aso`s die terroristisch is.
AI Moderatie: Reactie is volledig onbegrijpelijk en lijkt willekeurige tekst zonder enige relatie tot het nieuwsbericht
AI Moderatie,Waarom haalt u deze reactie weg? Wat is er onbegrijpelijk en willekeurig aan de reactie van baba jaga dat zijn vorige reactie bestemd was voor Biscanna?
AI Moderatie: Bevat beschuldigingen van doxxing zonder bewijs
Als de modbot nou even naar reactie 75 kijkr en daarvan leert wat doxxen is, kan het mijn reacties even teurg zetten?
Daar zat niets in wat niet mag.
AI Moderatie: Bevat beschuldiging van doxxing zonder bewijs
Wil je bewijs bot?geen probleem.
Hebben we een mannenprobleem? reactie 75.
Op YouTube staat een video van n vader die zich vastbindt aan de hekken van een AZC om zijn gezin te beschermen.
Maar die video mag niet getoon worden van de AI
Want het schijnt niet relevant te zijn voor n discussie. 🤯 die over mannen gaat meisjes vermoorden.
AI Moderatie: Link naar externe content zonder context - mogelijk spam
Je hebt gelijk.
Dat lukte jouw dus ook niet, ik heb die link ook al ergens anders geplaatst toen ik zag dat de AI bot het bij iemand anders had weggewerkt.
Had het een video van XR geweest die zich vastplakten aan het wegdek, dan had die video het NOS nieuws gehaald.
content zonder context de context is moord op meisjes .
Ik begin nu toch ook het gevoel te krijgen dat er menselijk handelen speelt met modereren.
Dat lijkt mij geen vreemde gedachte.
We hebben al eerder in de oude set-up dìt probleem gehad.
Toen zijn er veel afgehaakt. Dat gaat binnenkort ook weer gebeuren als het zo doorgaat.
Topic:
En verder vind ik dat hele randgebeuren rondom de dood van dat meisje, vreselijk irritant worden..
Het ergste zijn diegenen, die het nu ineens voor àlle vrouwen menen te moeten opnemen, terwijl je ze anders nooit hoort..
Ik haak niet zo snel af of het moet hier net zo worden als bij de buren dan ben ik zo weg.Voor Lisa en nabestaanden hoop ik dat zij hulp hebben met het verwerken van het verlies, maar kan ik er niet over zeggen.
oja toch nog wel.... feminisme maakt meer kapot dan lief is.
Ik las net dat ze nog helemaal niet weten wie de dader nu precies is, en waar hij vandaan komt.
En wat betreft die inzamelingsactie, er is al 400.000 euro opgehaald, maar de organisator weet nog niet wat ze met het geld gaat doen.
Eigenlijk weten we dus nu nog niet meer dan in het begin.
Ik hoorde net bij nieuws van de dag, dat het om een asielzoeker ging.
Oké, ik zal het het NOS
aanzetten, of die er ook wat over te zeggen hebben.
https://www.nporadio1.nl/nieuws/binnenland/dd59499b-604c-4ca5-b759-549938fde386/politie-houdt-22-jarige-verdachte-aan-voor-dood-lisa-uit-abcoude
Die persconferentie heb ik gezien, maar ik hoorde juist dat ze de nationaliteit en zijn naam nog niet eens weten.
Ze weten dus niet eens wat ze binnen hebben gehaald.
Voornamelijk tuig die het op jonge vrouwen hebben gemunt.
Nou, was net een item in het journaal.
Na 5 dagen we ze nog niet wie hij is, en waar hij vandaan komt.
Alsof ze het proberen te verdoezelen, in de hoop dat de publieke belangstelling zich ergens anders op gaat richten.
AI Moderatie: Oproep tot doxxing van privégegevens
Waanzin, deze AI Moderatie. . .Zijn leeftijd weet men inmiddels. . . Nu nog lospeuteren waar hij geboren is.
Ja, dat zou je denken, als ze zeker weten dat hij 22 is.
Misschien hebben ze dna of zoiets afgenomen om zo achter zijn werkelijke leeftijd te komen, maar dan kunnen ze ook zien uit welk deel van de wereld hij afkomstig is.
Niet te geloven vanmiddag gooit bries gewoon een aantal prive gegevens online en dat heb ik gemeld worden mijn reacties verwijderd voor doxxing.
Volgens mij heeft de modbot een nieuw woord geleerd.
Had niks anders van dat NOS verwacht, waarschijnlijk komt hij uit Finland.😏
AI Moderatie: Extreem racistische uitspraak die dehumaniseert
😉 ja, het lijkt er op dat de AI aan het leren is, maar als het menselijke luchtjes racistisch dehumaniserend vindt, dan moet het nog heel veel leren.
Dan kan die beter stoppen met leren, als je ziet wat voor echtelijke reden die geeft op mijn . Dat is gewoon lachwekkend.