Drama in Duitsland: vier tieners dood bij auto-ongeluk, chauffeur (16) overleeft als enige crash
In Kürten, een dorpje ten oosten van Keulen, is zaterdagochtend een auto met daarin vijf tieners uit de bocht gevlogen en tegen een boom geklapt. De chauffeur, een 16-jarige jongen, was de enige die het drama overleefde. Zijn passagiers overleden ter pla
1
Reacties
4 reactiesVreselijk, gelukkig was het een eenzijdig ongeval, en zijn er geen anderen bij betrokken.
Wauw, dit is wel uitzonderlijk triest. Vier jonge doden en een zwaargewonde tiener die de rest van zijn leven vooral deze herinnering nog aan ze heeft.
Zo blijkt maar weer: tieners kunnen nog zo volwassen lijken, het blijven kinderen. Die toezicht nodig hebben en niet om half vijf 's nachts ergens moeten uithangen zonder, naar ik aanneem, dat de verantwoordelijke volwassenen ook maar iets weten.
Een domme actie met een drama als gevolg en heel veel verliezers. Het is te hopen dat er voor alle betrokkenen, ook die 16 jarige chauffeur, goede hulp gevonden wordt. Veel geduld en veel liefde gaat ook helpen.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.