Zeven mensen omgekomen in Kaapverdië door tropische storm
In Kaapverdië zijn zeven mensen om het leven gekomen door tropische storm Erin. De regering van het land heeft twee dagen van nationale rouw aangekondigd.
1
Reacties
3 reactiesEindelijk dat er weer eens een orkaan van de Kaapverdische Eilanden richting de overkant gaat. Het zijn er vooral vergeleken met de vele orkanen in de Stille Oceaan de laatste jaren heel weinig geweest.
Het is nog maar de vraag of ie wel aan gaat landen en of ie niet op de oceaan blijft.
Zo te zien zal ie de Caraïbische Eilanden niet aandoen en stevent ie op de Bermuda's af.
https://www.cyclocane.com/
https://www.wunderground.com/hurricane/atlantic/2025/tropical-storm-erin
Het is natuurlijk verschrikkelijk dat er zoveel mensen omkomen door dat natuurgeweld.
Sorry, dat ik in mijn eerste reactie daar te weinig aandacht aan gaf.
Als ie wel aan land gaat dan zal dat veel noordelijker wezen dan vroeger, tien twintig jaar geleden, gebruikelijk was, misschien New York of nog noordelijker, gelukkig dan al flink afgezwakt
Toen was het heel normaal dat eerst de Caraïben werden aangedaan en dat ie aan land kwam In Louisiana of Florida.
Tegenwoordig ontstaan de meeste orkanen die die staten aandoen in de Mexicaanse Golf zelf en komen die niet meer van de "overkant".
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.