Europese smokkelbende opgerold, politie arresteert kopstuk in Houten: ‘Verdiende er miljoenen euro’s aan’
De politie heeft iemand uit Houten aangehouden in het kader van een groot internationaal onderzoek naar mensensmokkel. Dat meldt de politie in Duitsland. Donderdagochtend hebben er invallen in heel Europa plaatsgevonden. In totaal zijn vijf kopstukken van
0
Reacties
1 reactiesDat het allemaal zo ver heeft kunnen komen is ook gedeeltelijk mogelijk gemaakt door de slapende wegkijkende deugd brigades, die constant moord en brand schreeuwen als het om zielige vluchtelingen gaan.
De handelaren strijken de miljoenen euro’s op, de niet gehoorde burgers krijgen de zware overlast en criminaliteit, en de deugdelijkheid ligt heerlijk verder te pitten in hun immigranten vrije leefomgeving.