Timmermans: tijd dat ook Nederland Palestina als staat erkent
Frans Timmermans vindt dat Nederland in navolging van Frankrijk Palestina als staat zou moeten erkennen. "Macron heeft gelijk. De erkenning van Palestina is een noodzakelijke stap naar vrede", schrijf...
9
Reacties
14 reactiesCorrupte schurk Fransie heeft niks te zeggen, en mag gewoon zijn corrupte sjoemelmondje houden.
Timmermans is vies aan het stoken, en bemoeit zich met zaken waar hij geen verstand van heeft. Waarschijnlijk is hij bezig een wit voetje te halen bij de pro Hamas en Palestijnse relschoppers.
Uit de Telegraaf:
https://www.telegraaf.nl/buitenland/live-vs-verwerpen-franse-erkenning-van-palestijnse-staat-steun-aan-hamas-klap-voor-slachtoffers/79839466.html
En dan? Dan mogen de islamisten in Gaza dus een eigen leger, luchtmacht en marine opbouwen. Dat betekent nog meer gevaar voor Israel. Ik denk niet dat dat gaat gebeuren. Lijkt me sowieso niet verstandig om 7 okt te gaan belonen met een eigen staat. Dat is toegeven aan terrorisme.
Het erkennen van een staat is antwoord op de vraag : "Wat erken je?" Welke grenzen bijvoorbeeld. Op dit moment is er op de Westbank en op de Gazastrook geen levensvatbaar bewind.
De volgende vraag is: "Wie erken je?" Wie vertegenwoordigen de staatsmacht: Palestijnse Autoriteit of Hamas? Of een regering in ballingschap?
"Waarom erken je de Palestijnse staat?" Dat gaat over de verplichtingen die het erkennende land wil aangaan.
"Hoe moet die staat gestalte krijgen?" Is jaren geleden al vergeefs geprobeerd.
Als je in het dagelijks leven met elkaar praat over Gaza, gaat de discussie binnen 10 minuten over de angst van mensen dat GL-PvdA hun Hamas-vriendjes naar Nederland willen halen. Dwz. dat we een instroom van vluchtelingen uit Gaza krijgen, maar dat de asielzoekers niet 'onschuldige' Gazanen zijn. Nee, dat juist de terroristen en hun families connecties hebben in Nederland en hier naartoe worden gehaald. Want waarom willen Arabische landen beslist geen Gazanen opnemen? Veel mensen gaan ervan uit dat aan de ene kant het Nederlandse asielstelsel doorgestoken kaart is en aan de andere kant vertrouwen ze partijen als GL-PvdA niet.
DvD
Timmermans moet zijn gore extreem linkse hoofd houden.
Goede zet van Macron, dat zouden meer landen moeten doen.
Ik ben ook blij met Macron zijn zet. Hopelijk zet dit aan tot meerdere landen, waaronder Nederland.
Timmermans zou eens moeten leren waar hamas voor staat. Hier wat informatie over hamas van de nationaal coördinator terrorisme bestrijding en beveiliging: https://kennisbankterrorisme.nctv.nl/organisaties/hamas
En ga je nu diep schamen timmermans.
De Westbank overlaten aan de Israëli is ook toegeven aan terreur. De terreur van de illegale overbrenging van delen van de eigen bevolking naar bezet gebied. Wat betreft de opbouw van een leger kan er als voorwaarde gelden dat dat niet toegestaan is.
Israël heeft altijd geweigerd om haar grenzen aan te geven en is toch door zeer veel landen erkent. Inderdaad merkwaardig.Uiteraard erken je de aanvaardde wettelijke vertegenwoordiger en dat is de PLO, Hamas dus niet.De staat die je erkent heeft het recht op zelfbeschikking dus hoe die staat ingericht wordt is aan het volk.
"GL-PvdA hun Hamas-vriendjes"Bizarre nonsens. GL-PvdA moet niets hebben van Hamas.
Palestina erkennen heeft niets met Hamas te maken.
Wat maakt het eigenlijk uit?
De meeste landen ter wereld erkennen Palestina al. Het verandert op de grond weinig, zo te zien.
.
Enige bijzondere aan Frankrijks erkenning is dat het na Zweden volgens mij het tweede westerse land is.
Vergeet Spanje, Noorwegen en IJsland niet, die waren al eerder verstandig.Hier zal de joodsche lobby dat ongetwijfeld tegen houden, Joden hebbn nu eenmaal meer rechten dan Palestijnen.
,IJsland had ik over het hoofd gezien, maar Spanje heeft het niet volledig erkend. Volgens dit kaartje van Wikipedia tenminste:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/60/Palestine-recognition-map.png
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.