Reacties

5 reacties
  • 1

    Och gut. . . . De hele dag zit zo'n miepje met d'r gezichtje op instagram, feestboek, d'r telefoon en overige soosjel miedieja en nu gaat ze klagen.
    Welkom in de grote mensenwereld Jade Anna. . . . Ben je nu wakker?

    LoydMorris LoydMorris 8 dagen geleden
    3
    melden
  • 2

    Tja ze moet het toch ergens over hebben op haar InstaTube kanaaltjes. Nu heeft ze weer een mooi onderwerp. Maar waarom zou verkeersagent Emiel niet hetzelfde mogen? Dat is ook een soort influencer.

    Reconquista Reconquista 8 dagen geleden
    4
    melden
  • 3

    Zou er werkelijk iemand zijn die haar herkent of ziet in wat voor een auto ze rijdt. . .
    https://www.telegraaf.nl/video/zien-hier-wordt-jade-anna-betrapt-op-telefoon-tijdens-rijden/79100796.html
    Maar goed. . . Jade Anna heeft weer aandacht. Kost d'r wel 430 Eurie's maar dat zal ze met deze aandacht vast wel weer terugverdienen. .

    LoydMorris LoydMorris 8 dagen geleden
    2
    melden
  • 4

    Tis toch wat
    Al die aandacht die ze krijgt vanwege het grote onrecht wat haar word aangedaan
    We moeten maar een go fundme pagina voor influencers die keihard door de pliesie wordt aangepakt oprichten
    De oorlog in Oekraine is maar peanuts als je het vergelijkt met dit grote probleem van Jade Anna

    Rinze Rinze 8 dagen geleden
    -6
    melden
  • 5

    Wat in vredesnaam is een 'topinfluencer'? Iemand die 20 'minutes of fame' heeft in plaats van de gebruikelijke 15, voor ze vergeten zijn?

    progressiefliberaal progressiefliberaal 8 dagen geleden
    0
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.