Timmermans moet aftreden om Europees lobbyschandaal. Durft Yesilgöz hem te stoppen?
Geen kabinet met Timmermans. Punt.
9
Geen kabinet met Timmermans. Punt.
Reacties
23 reactiesTimmermans onder vuur: miljarden EU-subsidies naar linkse ngo’s
https://www.stichting-jas.nl/2025/07/timmermans-onder-vuur-miljarden-eu.html
"ZEVENTIEN MILJARD EURO!! Zóveel geld pompte Frans Timmermans als Eurocommissaris in linkse actiegroepen om zijn klimaatagenda door het Europees Parlement te jagen. NGO’s die zich onafhankelijk voordeden, bleken in werkelijkheid goed betaalde campagnevoerders – ingehuurd en gefinancierd door Brussel. Door Timmermans."
-
Zijn daarom die linkse actiegroepen met fluwelen handschoenen aangepakt?
Smerig corrupt links.
-
Ik denk niet dat Yesilgöz hem gaat stoppen, maar eerder met hem gaat regeren.
Wat een lulverhaal, er is iets van 15 miljoen aan groene lobbyisten uitgedeeld ,onder strenge voorwaarden, helemaal nergens is er iets gevonden over belangenverstrengeling met de EU commissie.
Dit geld wordt uitgedeeld om enigzins een gelijk speelveld te creeeren t.o.v. De olie en boerenindustrie die vele miljarden per jaar uitgeven om te lobbyen in den Haag en Brussel.
Dit broodje Aap verhaal is gemaakt om milieuorganisatie’s monddood te maken verantwoordelijk zijn Gotink (NSC) Smit (BBB) en Hohlmeijer (CDU/CSU, staat zelf op de loonlijst van een agrarisch bedrijf dat jaarlijks bedragen ontvangt van de EU) gezamelijk gezeten in de EVP.
Natuurlijk was de Telegraf er als de kippen bij om de PvdA/GL en in het bijzonder Frana Timmermans zwart te maken.
https://www.ftm.nl/artikelen/hoe-nsc-en-bbb-in-europa-kritische-organisaties-tegenwerken
We hebben binnenkort geen teflonlaag meer nodig in onze pannen omdat het Pfas overal al inzit, het van Leeuwenhoekziekenhuis kan beter ruilen met het brandwonden centrum omdat door TAta iedereen een longaandoening heeft, huisartsen rond bollen en lelievelden schrikken zich rot van de hoeveelheid parkinsonpatienten, maar domrechts wil graag die kosten oplaten hoesten door de “hardwerkende nederlander” en luistert gedwee naar de lobby van het grootkapitaal.
Wappie site.
Af-tre-den! Af-tre-den! Af-tre-den!
,.
Wat een hoop woorden om een corrupte politicus te verdedigen.
.
PS
Het gaat hier niet over 'domrechts', wat dat ook wezen moge, het gaat hier over Timmermans. Die geld aan lobbyisten gaf zodat zij vervolgens voor zijn eigen beleid konden pleiten en hem en de politiek in het algemeen 'onder druk' konden zetten vooral dat beleid uit te voeren.
Los van dat het allemaal vrij schizofreen overkomt, is het ook schandalig. Het is politieke manipulatie, het is corrupt, het is verkwisting van belastinggeld (want waarom ga je in vredesnaam NGO's betalen zodat ze kunnen pleiten voor beleid dat je toch al wil uitvoeren - wat de fuck?).
.
Als een rechtse politicus bijvoorbeeld een journalist had omgekocht om vooral positief te schrijven over zijn beleid, dan stond links vooraan om te eisen dat er koppen rollen. Andersom mag Timmermans blijkbaar wel iets doen dat min of meer op hetzelfde neerkomt.
https://www.ditjesendatjes.nl/timmermans-europese-klimaatwetgeving-is-er-dankzij-demonstranten
wat dus niet waar was, de corruptie zit bij NSC BBB ( opgericht door marketingstrategen van de big agro), die miljarden subsidie ontvangen van de EU, maar jij ziet liever de zorgkosten stijgen en de staat de sanering van grond en water betalen, omdat we niks doen tegen de vergiftiging van NL vb Chemours, Tata, Bayer.Het zijn mensen zoals jij en en die de lobby van het grootkapitaal verdedigen
,Hoop geraaskal, aannames en nog wat dingen waarover het hier niet gaat. Timmermans wordt er niet minder corrupt door.
Politieke partijen en politici hebben tegenwoordig zelf te weinig leden en mankracht. Dus financieren ze zich uit gemeenschapsgelden en vullen hun rangen aan met ideologisch verwante NGO's die ze ook financieren uit belastinggeld. In ruil hiervoor steunen de NGO's hun geldschieter(s). Zo'n systeem is corrupt. Het eerste dat onderzocht moet worden is, hoeveel leden of donateurs de betreffende NGO's zelf hebben. En of dat echte leden / donateurs zijn of ook weer feederstichtingen, bijv. overheidsorganisaties uit EU-lidstaten, uit niet EU-landen, enz. .
Als er onder NGO's voldoende aantallen echte leden blijken te staan, zodat er echt steun is vanuit de burgers, moet onderzocht worden of subsidiegelden gelijk verdeeld worden over meerdere politieke richtingen. Tenslotte moeten maximale bedragen worden gesteld aan subsidies en mogen die niet door individuele EU-commissarissen worden toegekend om de publieke opinie te manipuleren vóór hun beleid.
Ik kan me voorstellen dat NGO's of anderen die ten onrechte bedragen hebben ontvangen deze moeten terugbetalen. DvD
En vaak zijn het lichtgewichten in de politiek die geen benul hebben waar ze mee bezig zijn.
Eigenlijk moet het hele lobby en subsidie bestel op de schop of afgeschaft worden.
Zodat er terzake deskundige politici en hun adviseurs overblijven.
Je moet er toch niet aan denken dat zo'n corrupte dwaas het voor het zeggen zou hebben in dit gave landje.
je lukt uit je nek, dit bronstuk is bij elkaar gelogen, zoals blijkt uit het stuk van FTM, jij bent diegene die raaskalt, tijd dat je weer een suggestieve vraag aan AI vraagt
,Onder andere Die Welt schreef erover. Wil je zeggen dat die dingen uit hun duim zuigen? Feit is dat er miljarden aan subsidies uitgedeeld worden in Brussel. Europarlementariërs, waaronder de vicevoorzitter van de budgetcommissie, hebben daar ook al kritiek op geuit. Maar die weten het vast allemaal minder goed dan gebruiker Moien op nieuwskoerier en het activistische FTM.
.
En kijk eens naar je eigen posts. Je sleept er allemaal dingen bij die nergens op slaan, nu weer AI. Als je dan niet ziet dat jij aan het raaskallen bent, dan is dat jouw probleem.
Zijn die corrupte Timmermans en Von der Leyen al afgetreden?
https://npo.nl/start/serie/medialogica/seizoen-18_1/medialogica_4/afspelen
Wappie site. Die liegen bij het leven en meestal speelt het Rusland in de kaart (hoe meer trammelant over de EU hoe beter). Dat mensen die shit van dit soort websites nog steeds serieus nemen... met hun eeuwige gezeik over Covid-vaccins? Dan wíl je belazerd worden.
Doge had daar ook een aantal voorbeelden van gevonden bij de democraten. Via de politiek steunden de democraten een aantal ngo's. Op zich kan dat doch toen bleek dat die ngo's grote orders plaatsten bij democraten. En dan ligt de zaak toch weer even anders. Moet wel zeggen dat ik daar niet veel meer over heb gehoord.
Dit is allemaal al oud nieuws waar ook Samson bij betrokken was..
Artikel van januari jl.)
https://www.wyniasweek.nl/schandaal-pvdaer-frans-timmermans-subsidieerde-in-brussel-in-het-geheim-actiegroepen-om-bij-het-eu-parlement-te-lobbyen-voor-zijn-groene-plannen/
m postThWil
Wat bedoelt U met 'dat die ngo's grote orders plaatsten bij de democraten' ? Deden ze grote donaties? Dan zou er sprake kunnen zijn van partijfinanciering via een U-bocht constructie.
DvD
Doge had vastgesteld dat via de democratische politici hoge bedragen gingen naar ngo's. Vervolgens plaatsten die ngo's orders bij bedrijven van democratische politici. Zo te zien was het meer een individuele bevoordeling van die democraten.
m postThWil
Oh, op die manier. Een ander soort U-bocht constructie. Door soortgelijke trucs vallen in Nederland de kosten voor schandalen als Groningen en Kinderopvangtoeslagen zo hoog uit.
DvD
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.