Brazilië volgende doelwit van Trump, maar Lula is niet onder de indruk
De Amerikaanse president is het niet eens met de vervolging van oud-president Bolsonaro, en dreigt Brazilië daarom met hoge importheffingen. Maar de huidige president Lula lijkt niet te buigen voor ‘keizer’ Trump.
6
Reacties
11 reactiesTrump kondigt 50% importheffing op Brazilië aan, verwijzend naar een 'heksenjacht' tegen Bolsonaro
https://www.theguardian.com/us-news/2025/jul/09/trump-tariffs-brunei-libya-moldova
De oranje Godfather die z'n bevriende maffia-familie te hulp schiet.
Eerst bemoeien met de rechtzaak tegen crimineel Bibi en nu weer Bolsonaro.
Het is wel duidelijk wie zijn vrienden zijn..
Ik denk eerder dat Lula en zijn partij de godfather spelen. Corruptie, omkoping illegale campagnefinanciering en nauwe banden met drugsmokkelaars en de grootste misdaad organisatie van Brazilië:
.
https://www.aei.org/foreign-and-defense-policy/brazils-workers-party-has-an-organized-crime-problem-in-the-making/
Gek dan dat Trump het daar niet over heeft hè?
Oh nee wacht, dat interesseert em natuurlijk geen hol, want hij is zelf corrupt en had een akkefietje met illegale campagnefinanciering via ene Stormy. Ons kent ons.
Maar Bolsonaro was meer up z'n extreemrechtse alley, met z'n poging tot coup en verkiezingsontkenning, dus zielige Jair... mja...
Volgens mij hebben de kinderen van Trump niets met moord te maken, en die van B. wel.
De wereld wordt verdeeld in twee kampen. Een westers blok en een Chinees blok. Ik heb geen idee hoe wij ons gaan wapenen tegen de Chinezen. De Chinezen voeren overal proxy oorlogen tegen ons: MO, UA en verder overal waar maar denkbaar. Ik ben wel bang dat Trump met z'n tarieven landen in het Chinese blok duwt. Westerse landen zouden elkaar kunnen helpen met het een 10% tarief. En dan verder tarieven weg te laten. Mja... En dan een import tarieven muur voor het Chinese blok.
Ik denk dat Trump had gedacht Rusland in ons kamp te kunnen trekken. Mja... Die kan is nu vervlogen...
Wij hebben ons continu vijandig opgesteld tegen Rusland. En ondertussen hebben wij alle kennis en technologie aan China gegeven, onze grootste en echte vijand.
Natuurlijk buigt Lula niet.
Hij ziet ook wel dat Trump de eigen vleesverwerkende industrie om zeep helpt en straks grote hoeveelheden vlees moet importeren.