Zwitsers zwembad dat ’buitenlanders’ aan de poort weigert, overladen met kritiek
Een zwembad in Zwitserland was het gesis en naroepen van meisjes en het betasten van vrouwelijke zwemsters zo zat dat besloten is ’buitenlanders’ niet meer toe te laten.
12
Reacties
19 reactiesPrima maatregel ter bescherming van de bevolking. Zou hier ook moeten gebeuren, en niet alleen in zwembaden.
Heel verstandig, alleen maar ellende met dat volk.
Wat zijn de rechtsextremisten
en @ 2 weer blij.Enkel: als het gebeurt door lui van hun eigen soort, dan hoor je ze niet.
Ja wat moet je dan. Om de orde te handhaven zal er wel opgetreden moeten worden. Je kunt het zwembad sluiten of anders daar ingrijpen waar de overlast vandaan komt zodat niet iedereen de dupe wordt van ongewenst gedrag gepleegd door badgasten die de regels van fatsoen aan hun laars lappen.
Dan moet je de overlastgever eruit zetten en niet gaan selecteren op kleur of wat dan ook.
Doe je dat wel dan zullen er weinig gasten overblijven.
Als voorbeeldje een gevalletje door een andere nationaliteit. Dus dan maar alle bewoners van die provincie weigeren ?
https://www.vmlnieuws.nl/roermond/twintig-maanden-cel-en-tbs-voor-vader-43-die-naakte-kinderen-filmde-in-zwembad-roermond/
Dat heeft geen zin, dat volk is allemaal hetzelfde, dus allemaal weigeren is een prima oplossing, Misschien kunnen ze een badje in een moskee zetten, gaan ze daar lekker vrouwtjes lastig vallen, en anders maar ergens ver op zee.
Zoals ik lees zijn in het bericht zijn het er te veel. Het gaat om buitenlanders die naar het het buitenbad in Zwitserland komen omdat het zwembad in Frankrijk waar die gasten vandaan komen om dezelfde reden gesloten is. Hier wordt niet gesproken over kleur of wat dan ook. Uit het bericht ...
.
"Het gemeentelijke openluchtbad in Porrentruy werd sinds enige tijd geteisterd door jongeren die vooral van net over de grens in Frankrijk (tien kilometer verderop) komen. Ze zwemmen volgens de directeur tegen de badregels in met onderbroeken onder hun zwembroek, betasten meisjes, fluiten ze na en maken sissende geluiden.
Twintig jongeren kregen al zwemverbod
De afgelopen weken kregen al twintig jongeren een zwemverbod. Personeel van het bad krijgt regelmatig een grote mond en in een geval zelfs klappen.
Verder zijn er uitnamen voor buitenlanders gemaakt, dus het geldt niet voor alle buitenlanders.
Na het seizoen zijn de buitenlanders weer welkom.
Een bad alleen voor islamitische jongens , ook de islamitische meisjes gun ik niet dat ze blootgesteld worden aan deze lieden.
Mochten er meer van die kerels uit die provincie zoiets flikken dan mogen zij van mij al die kerels de toegang weigeren. Overigens vind ik dat die veroordeelde man er genadig van afkomt.
Nee.
1 is voldoende om de gehele provincie, land of geloof te verdoemen.
Toch ?
Een andere oplossing voor dit gezeik zie ik niet. Fijn is het niet maar de goeden moeten zoals altijd onder de kwaden lijden.
Den Haag: Als ze sissen tegen je, dan moet je maar denken dat het liefde is.
Heel goed dat de directie van het zwembad zijn verantwoordelijkheid neemt ten opzichte van hun normale bezoekers.
Laat die activisten maar schreeuwen, misschien kunnen die zichzelf vrijwillig aanbieden om met het tuig van de richel te gaan zwemmen in een hufterproof zwembad, zonder toezicht.🤣
Je link daar gaat het om 1 persoon, en betreft geen groep die telkens weer de boel verziekt voor anderen. Welke boodschap geef je als activist zijnde af als je het belang van buitenlanders belangrijker vindt dan het belang van kinderen veilig te kunnen zwemmen. Het lijkt me ook een aanzuigende kracht te hebben als die verstoorders van de openbare orde er mee wegkomen, je trekt dan als zwembad zijnde als maar meer van zulke graaiers aan. Dat was dan ook de reden dat het zwembad in Frankrijk waar die gasten normaal gingen zwemmen gesloten was, dus die zagen geen andere optie dan de boel te sluiten, en dan kan niemand meer gaan zwemmen.
Klopt, de link gaat maar over 1 persoon.
En voor sommige mensen is dat voldoende reden om een complete bevolkingsgroep onderuit te trekken.
Ah, het is wat, worden je sissende handtastelijke vriendjes gewoon buitengesloten. Misschien moet je er even heen gaan om orde op zaken te stellen.😀
Zou het graag doen maar mijn oplossing is onwettig.
Publiekelijk de zweep erover zal zeker werken maar daar is bruin-rechts volledig op tegen.
Haha jij wel, jij zit liever dat dat volk lekker zijn gang kan gaan.
#11
Zie reactie