Reacties

7 reacties
  • 1

    En twee "lekkere wijven" gooien met rode verf tegen de vrachtwagen terwijl de politie weer eens geen ene moer doet. . . .

    LoydMorris LoydMorris 19 uur geleden
    2
    melden
  • 2

    Om het realistisch te maken zou ik, 'Death to the IDF" op die tunnelmuur schrijven. En ik zou de ervaring, alle kinderen doen dat :), wiilen opdoen als je 'Free, free, Palestine schreeuwt. Hoe lang galmt dat na. Met zejkerheid nooit lang genoeg.
    Verder hoop ik dat de gijzelaars eindelijk vrij komen want het duurt al veel te lang om ooit dat trauma nog te kunnen overkomen. Voor velen is het al te laat die zijn inmiddels overleden.

    Hendrianus Hendrianus 18 uur geleden
    -2
    melden
  • 3

    @1 Politie kan pas wat doen als er wat plaatsvind wat niet is toegestaan. Wat rode verf maakt de beleving alleen maar realistischer.

    Hendrianus Hendrianus 18 uur geleden
    -3
    melden
  • 4

    @3 Dus ik kan met gerust hart wat rode verf tegen jouw auto gooien, zonder dat de politie ingrijpt?

    LoydMorris LoydMorris 18 uur geleden
    1
    melden
  • 5

    @3
    Als je het echt realistisch zou willen maken, dan moeten ze de in en uitgang afsluiten, en die pro Hamas en Gaza activisten daar n hele dag opsluiten, zonder drinken en licht.

    Marrie1 Marrie1 17 uur geleden
    1
    melden
  • 6

    @4 Als jij dat doet en de politie staat daarnaast dan grijpen ze geheid in.

    Hendrianus Hendrianus 14 uur geleden
    -1
    melden
  • 7

    @5 Nee, dat is niet realistisch. In Gaza liggen de tunnels lekker koel onder de grond.

    Hendrianus Hendrianus 14 uur geleden
    -1
    melden

Plaats een reactie