Reacties

10 reacties
  • 1

    Die dubbele moraal van links zit vol met tegenstrijdigheden die al lang niet meer te verklaren zijn.

    Rio Grande Rio Grande 1 maand geleden
    10
    melden
  • 2

    @1 De islam staat in alles haaks op al onze verworven vrijheden. De enige verklaring dat links tegenwoordig zo dol op moslims is, is dat links knettergek is geworden.

    spookrijder spookrijder 1 maand geleden
    7
    melden
  • 3

    Het kan natuurlijk zo zijn de de bestuurlijke "elite" zo homo's in de richting van een gebedsgenezing wil sturen.

    Snorrie Snorrie 1 maand geleden
    -9
    melden
  • 4

    @3
    Gebedsgenezing door moslims ?

    Marrie1 Marrie1 1 maand geleden
    9
    melden
  • 5

    @4
    Je weet wel beter.
    Nee, dat wordt gedaan door christenen omdat zij het beter weten als hun eigen god.

    Snorrie Snorrie 1 maand geleden
    -10
    melden
  • 6

    @5
    Inderdaad weet ik beter, christenen lieten de homo’s nog in leven, moslims niet.
    En trouwens waarom draai je nu het draadje naar gebedsgenezing ? jij moet wel een bloedhekel hebben aan christenen.

    Marrie1 Marrie1 1 maand geleden
    6
    melden
  • 7

    @6
    Als je beter weet waarom dan je vraag in @4?
    En ja, ik heb een bloedhekel aan hypocriete leugenaars die wel feilloos de splinter in iemands oog zien maar blind zijn voor de balk in het eigen oog.

    Snorrie Snorrie 1 maand geleden
    -4
    melden
  • 8

    @7 En heb je al een afspraak gemaakt om die balk te laten verwijderen?

    Biscanna Biscanna 1 maand geleden
    6
    melden
  • 9

    @7
    Waarom ik het vraag ? omdat moslims in het algemeen gewelddadiger en negatiever gedrag vertonen tegen homo’s dan christenen.

    Marrie1 Marrie1 1 maand geleden
    8
    melden
  • 10

    "moslimgeweld tegen homo’s" zoiets wil niemand geloven. Moslims houden juist van homo's. Tenslotte had hun mohammed een relatie met een man. In die tijd werd zelfs gezegd, toen mohammed uit die grot kwam waar hij verzen via gabriel ontving, dat die gabriel heel veel leek op die vriend van hem. Ja, die mohammed was op vele sexmarkten thuis.

    ThWil ThWil 1 maand geleden
    0
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.