Burgemeester van Budapest brengt Hitlergroet terwijl Femke Halsema er lachend bijstaat
De burgemeester van Budapest brengt de Hitlergroet terwijl de GL/PvdA-burgemeester van Amsterdam er lachend bijstaat. Ze schamen zich niet eens meer voor dit antisemitische nazi gebaar. Pijnlijk dat de VVD met zo’n partij wil samenwerken.
16
Reacties
57 reactiesNiet te geloven, maar de pijnlijke beelden spreken voor zich.
Bruinlinks schaamt zich nergens meer voor. Onvoorstelbaar.
Misschien kan die malloot uit Budapest een tegenbezoek brengen aan Amsterdam, kan hij gezellig samen met Femke Halsema en Marokkaanse taxichauffeurs op Jodenjacht.
Wat erg, ik weet niet wat die man daar zegt, maar dit is een onvervalste hitlergroet toch ?
En het kind Halsema staat er bij en lacht, alsof ze niet begrijpt wat er naast haar gebeurt.
Lijkt wel of bestuurlijk Amsterdam niet helemaal meer bij het volle verstand is.
Dat lijkt niet alleen zo, het ís zo. Al jaren.
Ik heb mij vroeger altijd kwaad gemaakt bij de opmerking dat Hitler links zou zijn geweest, maar de laatste tijd kun je wel gerust stellen dat links de nieuwe nazi's zijn.
Tsja, voor partijen als de VVD, CDA en D66 kennelijk geen probleem om mee samen te werken.
Ik vraag me nu af wat Halsema gedacht zal hebben toen ze deze ongewenste lichaamstaal in haar vizier kreeg, zag ze de bui al hangen. Je bent als burgemeester zijnde kwetsbaar deel te nemen aan evenementen waarin je de regie niet hebt. Weet niet waar de man het over had, het zou verhelderend werken een en ander uit te sluiten, maar het zag er merkwaardig uit.
Dat hele bestuurlijke Amsterdam zou onder curatele gesteld moeten worden, dit kan absoluut niet wat Halsema doet
Ik hoorde dat ze met het regeringsvliegtuig naar Budapest is gevlogen naar die omstreden Pride, en dan dit er ook nog eens bij.
Schijnt een traditionele Hongaarse begroeting et zijn, de arm is ook wat schuin en niet recht, zo zie je dat die nazi's nog steeds overal hun duistere schaduw over werpen.
Daar mag geen enkele twijfel over bestaan, dit is absoluut de Hitlergroet. En Femke Halsema moet daar om lachen.
Als ze daar nog is, mag ze wat mij betreft samen met die burgemeester op gepakt worden voor n verhoor.
Het was ook onwaarschijnlijk dat de man die staat voor vrijheid van homo's fan zou zijn van Hitler die homo's vermoordde. Riskant ook met zo'n 200.000 LGBTQ-mensjes daar verzameld.
Geert zit een beetje viezig te framen.
Pim Fortuyn was ook gek op homo's en werd door GroenLinks-er Volkert van der Graaf vermoord, bij jouw partij is niets meer onwaarschijnlijk.
Is die burgemeester lid van GroenLinks dan? Lijkt me ook onwaarschijnlijk.
Dit hele verhaal wordt alleen maar gekker.
"Geert vol op het wappie-orgel", https://www.geenstijl.nl/5184142/maakt-de-burgemeester-van-boedapest-terwijl-hij-naast-femke-halsema-staat-nou-een-hitelrgroet
Als het zelfs GeenStijl opvalt hoe dom dit is, dan moet het wel dom zijn.
Heb Geert nooit erg hoog gehad, da's wereldwijd bekend, maar dat ie zo laag kon zinken wist ik niet.
Verblind door z'n liefde voor Orban. Of vieze politiek bedrijven over de ruggen van mensen die hun vrijheid daar moesten verdedigen.
Partij voor de Vrijheid... sure...
De haat van Wilders naar links en de domheid van zijn achterban maakt dat Wilders dit doet. De achterban vreet dergelijke berichten als een reiger. Tel daarbij op de, m.i. terechte, kritiek op zijn innige band met Orban, zijn geflikflooi met extreem rechts in de EU en zijn recente bezoek aan Israël. Wilders wenst, terwijl deze burgemeester van Budapest, vervolging riskeert, op zijn geheel eigen wijze wraak te nemen op links in de persoon van Halsema.
Hendrianus, je hebt weer wat leuks gemist in Budapest. Een optocht van homo's die niet van Joden houden!
Precies, het ware PVV gezicht wordt getoond. Blij dat de PVV uit de regering gestapt is.
Oh, werkelijk? Hongarije nodigde onlangs Netanyahu toch uit voor een bezoek? Ondanks dat er een ICC arrestatiebevel is uitgevaardigd tegen deze oorlogsmisdadiger?Dat lijkt me netjes en correct samengevat.
LOL...
Je ziet weer meteen wat extreemrechts is hier..
De domheid..
Hitler was ook links, dus snap wel dat dat extreem linkse bruine breiclubje hier dit geweldig vindt.
Hongarije was tot 1944 een trouw bondgenoot van nazi-Duitsland, ik snap nu ook wel dat die geboren Hongaarse Kati Piri Israël graag van de kaart geveegd ziet.
Klopt, ik vind dat Adolf nog het meest weg had van een GroenLinkser: een knettergek, miezerig, vegetarisch mannetje.
Hitler was ook een groot liefhebber van communisten en socialisten. Zij werden 'verwend' in speciale kampen.
Adolf Hitler zou GroenLinksPvdA hebben gestemd, daar hoeven we niet moeilijk over te doen.
Linkse mensen sluiten het liefst alles op wat niet in hun straatje past. Ze dulden nu eenmaal geen tegenspraak.
Daarom hoop ik dat types als Timmerfrans en Klaver nooit aan de macht komen. Hitler is tenslotte ook democratisch gekozen. Daarna had hij al snel een broertje dood aan de democratie, maar wat dat betreft heb ik Timmerfrans en Klaver ook niet hoog zitten.
Gerdi Verbeet werd vorige week ook uitgejoeld bij tegenspraak en huilend de zaal uit gejaagd.
Maar niet alle linkse mensen zijn zo, Salomon 😀
Klopt, ik had enige nuance kunnen aanbrengen, maar daar had ik even geen zin in. :-)
Het is jou al vergeven, ook namens jouw vrouw (-:
Mijn vrouw heeft na jarenlang SP-lidmaatschap vorig jaar haar lidmaatschap opgezegd. Dus of ze nog wel zo links is betwijfel ik.
Hier idem dito, na een hoogoplopende discussie met het bestuur. En ik denk dat mijn motivatie dezelfde was als bij jouw vrouw.
Dat denk ik wel. Ik mis alleen dat krantje, dat las ik altijd met plezier.
Een dictator die gaat stemmen, natuurlijk. 😂
Een arrestatie bevel tegen Geert Wilders valt dus niet uit te sluiten?
De Tribune.Vond "de linksvoor" wel leuk om te lezen.
Moest dan altijd aan Piet Keizer denken.
Ze hadden mij er ook een keer een zakje met zaad van Emille Roemer ingedaan. Toen begon de gekkigheid eigenlijk al.
Ik sluit niks uit bij die extreemlinkse hufters.
Ik durf tegenwoordig in de supermarkt niet eens meer iets te pakken uit het bovenste schap.
😂 Goed opletten of Geert niet in de buurt is.
In het VK is de kleindochter van een nazi spion de baas geworden van de geheime dienst... In Brussel hebben ze ook al de macht... De nakomelingen dan... Brrr....
Ik heb niks met Halsema, maar ik heb wel de beelden gezien. Op het moment dat ze de beweging gemaakt ziet worden, zie je haar gezicht duidelijk vertrekken en staat ze niet meer te lachen.
Ze had zich er ook dus van af kunnen keren, door zich om te draaien of weg te lopen. Dat heeft ze niet gedaan. Dus openlijke steun van Halsema voor dit handgebaar.
En verder trekt ze wel vaker zo'n gezicht, dus dat zegt ook niets.
Nou ja, ze zal eerdaags wel weer met wat onnozele, zogenaamde excuses komen.
De handgebaren van destijds Elon Musk en nu de burgemeester van Boedapest vertonen volgens mij sterke overeenkomsten. Opvallend vind ik hoe er verschillend op gereageerd wordt, afhankelijk van of men 'links' of 'rechts' georiënteerd is.
Zodra de extreem linkse Adolfjes proberen de aandacht te verleggen naar de heer Wilders, weet je dat ze klem zitten en uitgeluld zijn.
"De haat van Wilders naar links en de domheid van zijn achterban maakt dat Wilders dit doet"
‐‐-
Snap je het echt niet? Wat Wilders hier deed is dom links een spiegel voorhouden. Links probeert altijd mensen te framen en te linken aan nazi's. Laatst nog bij Elon Musk. Wel vermakelijk om te zien hoe links hier met het schuim op de bek reageert als de rollen worden omgedraaid.
Als je de context weglaat dan snap ik de verwarring.
Als je niet wil zien (of niet weet?) dat Hitler homo's vervolgde en vermoordde en dat de logica dus ontbreekt... dan moet je je gaan afvragen wat het motief is van mensen die volhouden dat deze burgemeester een Hitler-fan is. Domheid of kwaadaardigheid?
Musk daarentegen vertoont extreemrechts gedrag op politiek gebied.
50
Wil je hiermee zeggen dat Musk die extreem rechts politiek gedrag vertoont, daarom homo’s haat ?
Nee.
@Ronin
Nu dacht je weer wat te hebben, maar helaas, het loopt weer af met een sisser.
Zo triest voor jou.
En toch haal je als voorbeeld Musk aan.
Ik vind het prima hoor, maar het begint er steeds meer op te lijken dat extreem links dezelfde streken heeft als extreem rechts.
Moet je eerst lezen.
Als ik op het belletje druk van reacties, kom ik in een leeg draadje.
Met die gestrekte arm reageerde die burgemeester op de vraag: waar is het feestje"?