Reacties

6 reacties
  • 1

    Daar gaat de volgende echte PVDA-er die dat stinkhol van Timmermans verlaat. Frenske zit straks enkel nog met een zooitje extreme linkse mafkezen opgescheept.

    LoydMorris LoydMorris 1 maand geleden
    6
    melden
  • 2

    @1,
    Volgens mij maalt Frans Timmermans daar niet om. Zolang hij maar minister-president van Nederland wordt.

    Graaier1000 Graaier1000 1 maand geleden
    6
    melden
  • 3

    @2 Dat kan hij wel vergeten. . . . De enigen die hem nog pruimen zijn Grrrrrrrrroen linkse schreeuwers en een paar onnozele meeheulers.

    LoydMorris LoydMorris 1 maand geleden
    7
    melden
  • 4

    De PvdA is definitief onderdeel geworden van de as van het kwaad.

    smurf smurf 1 maand geleden
    4
    melden
  • 5

    De teller is bijna niet bij te houden.
    Als er één schaap over de dam is.. 🐏🐑🐏🐑

    Strongoli Strongoli 1 maand geleden
    4
    melden
  • 6

    De motie Piri werd ingediend op 19 juni 2025. 2 Dagen vóór de afzonderlijke congressen van PvdA en GL en hun gezamenlijke congres op middag. Stemming over de motie werd door de PvdA-leiding op het eigen congres onmogelijk gemaakt. Zodat de stem van oude sociaaldemocraten op het gezamenlijke congres zou worden verwaterd.
    Niet alleen was de motie Piri een solidariteitsverklaring aan Iran en zijn proxies, op het moment dat het bewind lamgeslagen was in de strijd met Israël ; de motie was tegelijkertijd een strategische 'meesterzet' vlak vóór de partijcongressen. Een duidelijke poging om de oude sociaaldemocratische partijleiders en joodse stem binnen de fusiepartij GL-PvdA het zwijgen op te leggen en liefst naar de uitgang te drijven. Opdonderen Cohen en Asscher.
    Timmermans, Piri en Klaver hebben dit opzettelijk zo getimed.
    De huidige partijleiding van de PvdA levert de oude sociaaldemocratie van Troelstra en Drees uit aan antidemocratisch, ideologisch links. De nieuwe mengelpartij zal bovendien een proxy zijn van Iran en de moslimbroederschap.
    DvD

    duurendaal duurendaal 1 maand geleden
    0
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.