Gerdi Verbeet, Lutz Jacobi en de anderen, heb toch eens vertrouwen in onze Linkse Jeugd - Joop - BNNVARA
Ik was tegen de fusie omdat ik bang was dat belangen van de bomen voorrang zouden krijgen ten opzichte van die van de mens. En ik heb me vergist..
4
Reacties
4 reactiesVertrouwen in de linkse jeugd? Flikker toch een eind op, met dit zooitje niksnutten. . .
Mijn inziens moeten congresgangers de ogen uit hun hoofd schamen voor de wanvertoning van afgelopen zaterdag.
Met een Timmermans die alleen bezig is met zijn missie om minister-president van Nederland te worden. Geen enkele aandacht voor thema's als migratie, asiel, wonen, klimaat, energie, zorg, onderwijs, veiligheid, enzovoort. Alleen aandacht voor de verdediging van een reeds met grote meerderheid in de Tweede Kamer verworpen motie die beoogt onschuldige burgers in Israƫl doelbewust de bescherming tegen aanvallen te ontnemen. Het gejoel en gehoon tijdens het congres was pijnlijk om aan te zien. Een zichzelf respecterende democratische partij onwaardig.
had dit allang aan kunnen zien komen maar reageerde hier erg matig op door geen enkel begrip voor volledig achter de waardeloze motie van Piri te gaan staan. Hiermee heeft hij de partij een erg slechte dienst bewezen want ik ben bang dat GL nu nog meer ruimte voelt om radicale standpunten bijvoorbeeld op milieu en asiel in te nemen waar de PvdA dan ook achter moet gaan staan. En daar wil geen enkele coalitiepartij mee samen werken en zet je jezelf dus behoorlijk buitenspel.
Wat goed dat je er bij zet: "mijns inziens"
Wat dat zijn de allerbelangrijkste woorden van je betoog. Cheers.
Linkse jeugd moet eerst maar eens even gaan werken, voor ze een grote mond opzetten. Het is echt belachelijk hoe er over die oudgedienden gesproken wordt, vooral door GroenLinkse jongeren.
'Fossielen', 'terug het graf in' ... Je komt de vuilste dingen tegen op social media. Grotendeels van broekies die net komen kijken, als interessantste 'wapenfeit' voor hun cv hebben dat ze bij een jongerenpartij politicusje LARP'den en een partij over hebben genomen, waaraan ze zelf nooit hebben hoeven bouwen.
.
Ik denk dat ze er nog wel achter gaan komen dat het allemaal niet zo makkelijk zal gaan.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.