Reacties

6 reacties
  • 1

    Stelletje enge randdebielen bij elkaar. . .

    LoydMorris LoydMorris 9 dagen geleden
    5
    melden
  • 2

    @1
    Neptranen, of het zouden de tranen moeten zijn voor de drie dode gijzelaars die Israël nu gevonden heeft.
    Maar daar heeft ze waarschijnlijk geen traan om gelaten. Zij heeft alleen maar sympathie voor terroristen en hun aanhangers.
    Enge politica.

    Strongoli Strongoli 9 dagen geleden
    4
    melden
  • 3

    Ik verbaas me er nog steeds over hoe snel dat radicaliseringsproces gaat. Er zit totaal geen rem meer op en ze worden elk jaar extremer. Ik zag ook bij die toespraak van Timmermans dat hij echt een act neerzette en niet zichzelf was. Timmermans wordt nu voor het radicaliserende karretje gespannen maar als je naar zijn ongemakkelijke lichaamstaal kijkt dan zie dat dit eigenlijk helemaal niet zijn ding is. Maar ja nu is er geen weg terug meer.

    Reconquista Reconquista 9 dagen geleden
    4
    melden
  • 4

    @3
    Ik geloof niet dat hij een act opvoerde. Hij probeerde gewoon wat krom was, op zijn Timmermans-wijze weer wat recht te praten.
    Hoe die PvdA-prominenten daar op dat congres behandeld werden, was tenenkrommend. Gertie Verbeek was als eerste vertrokken, dat zegt genoeg.
    "Respect voor elkaars meningen" was hier ver te zoeken.

    Strongoli Strongoli 9 dagen geleden
    4
    melden
  • 5

    Ver weg blijven van dat extreem debielen clubje.

    Biscanna Biscanna 9 dagen geleden
    5
    melden
  • 6

    @3 Dat kan je wel stellen. De enigen die nog het hoofd koel houden, zijn de normale burgers.

    smurf smurf 9 dagen geleden
    2
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.