Reacties

10 reacties
  • 1

    Goh.
    Een democraat, die het
    niet eens is met Trump.
    Dat hoor je niet dikwijls.
    Pffft.

    Weetal Weetal 12 dagen geleden
    0
    melden
  • 2

    Ik voel me juist comfy bij de huidige VS.

    smurf smurf 11 dagen geleden
    -1
    melden
  • 3

    Ik vond de democratie juist zwaar onder druk staan tijdens de Obama periode. Heel veel macht werd overgeheveld van het parlement naar de NGO's. Trump legt de macht weer bij het parlement door de NGO's te ontmantelen. Er is nu een democratiseringsgolf aan de gang onder leiding van Trump. Ook de EU heeft Trump in de smiezen. Mja... Om die hele EU nu te ontmantelen in vier jaar tijd. Daar heeft Trump het gewoon te druk voor.

    smurf smurf 11 dagen geleden
    -3
    melden
  • 4

    @3
    Jij kletst toch ook maar een eind in de ruimte, tjezus..

    GreyB GreyB 11 dagen geleden
    -1
    melden
  • 5

    @4 Ja, ik denk dat jij teveel in de Obama bubbel leeft... Van daaruit bekeken is inderdaad alles wat ik zeg geklets.

    smurf smurf 11 dagen geleden
    0
    melden
  • 6

    @5
    Ik denk dat GreyB vroeger geen smurfentaal op school heeft gehad zoals wij. Sommige scholen hebben dat vreemd genoeg niet in hun pakket zitten.

    Reconquista Reconquista 11 dagen geleden
    2
    melden
  • 7

    @5
    Het is Trump nu die alles beslist ZONDER parlement.
    Zijn incompetente miljardairs en Fox presentatoren in zij kabinet 'runnen' daar het land. Trump is alweer aan het golfen, terwijl de wereld in de fik staat..
    Je weet echt niet waar je het over hebt, zoals bij alles..

    GreyB GreyB 11 dagen geleden
    -1
    melden
  • 8

    @6
    Nee, dat was alleen op het speciaal onderwijs.

    Snorrie Snorrie 11 dagen geleden
    0
    melden
  • 9

    @6 Ik snap best dat migranten het niet eens zijn met de gang van zaken hier in het Westen. Maar dan kunnen ze toch beter in eigen thuisland de boel regelen zoals zij dat willen. Wij hier in het Westen zitten in het algemeen toch meer op de Trump lijn... 😊

    smurf smurf 11 dagen geleden
    2
    melden
  • 10

    @9
    "Wij hier in het Westen zitten in het algemeen toch meer op de Trump lijn"
    Spreek voor jezelf, trol

    GreyB GreyB 11 dagen geleden
    -1
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.