Reacties

4 reacties
  • 1

    In praktijk zie ik dit nog niet zo zitten, en dat zit hem vooral in dat gratis.
    Zie al voor me dat mensen hun lege flacon gaan vullen met gratis zonnecrème, het is nogal een duur goedje.

    Redmutch Redmutch 1 maand geleden
    0
    melden
  • 2

    @1 Ja, en het moet ook allemaal bijgehouden worden.

    smurf smurf 1 maand geleden
    1
    melden
  • 3

    @2
    Wij hebben hier in Zoetermeer diverse van die zonnebrandcrèmepalen..
    Dat is best een succes hoor. Er zijn er al 3 geplaatst op initiatief van zorgverzekeraar Zilveren Kruis.
    Eentje bij de Huidkliniek, eentje in de stad waar mensen vaak op terrasjes zitten en ook eentje bij het Zoetermeerse strandje.
    .
    Er zijn tegenwoordig best ook veel gezinnen die van een minimum rond moeten komen en soms maar 80 euro per week te besteden hebben.
    Als je dan een flesje zonnebrandcrème van 25 euro of meer zou moeten kopen dat hakt er behoorlijk in.
    Dus de meeste mensen zijn er best blij mee. Die palen worden ook goed onderhouden en bijgevuld.
    .
    Ook zijn er diverse sportclubs die de gratis zonnebrandcrème voor de buitensporters aanbieden.
    En de Albert Heijn gaat hier dit jaar op diverse locaties ook smeerpalen met hun eigen merk zonnebrandcrème laten plaatsen :-)
    We hebben trouwens hier in de stad ook een stuk of 10 van die openbare Watertap kranen...
    Ook handig hoor :-)

    Nighthawk Nighthawk 1 maand geleden
    3
    melden
  • 4

    @3 Ja precies. Kijk... als het op een locatie echt leeft, dan kan dat. Maar om nu overal van die palen te zetten, dat zie ik niet zitten. Het lukt al niet om de openbare toiletten naast de snelweg goed te onderhouden. Die zijn echt heel erg vies. Doe daar eerst wat aan, voordat we iets nieuws gaan beginnen.

    smurf smurf 1 maand geleden
    0
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.